Jaki hosting pod WP?

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
Sax.pl

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 sty 2014, o 23:37

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Sax.pl » 16 sty 2014, o 23:40

Zachęcam do skorzystania z hostingu SAX.PL - na którym działa z zadowoleniem wiele Wordpressów.

no avatar
romix

Od: 17 sty 2014, o 11:49

przez romix » 17 sty 2014, o 12:10

Ja polecam hosting na http://o12.pl

WordPress dostępny w cPanelu, instalacja bezproblemowa, dosłownie kilka minut.
Do tego łatwy sposób tworzenia kopii bezpieczeństwa, co ważne :)
Wszystko stabilne i strony śmigają jak trzeba :)

no avatar
ampersand

Reputacja: 1 pkt
Od: 28 lut 2013, o 08:54

przez ampersand » 6 kwi 2014, o 22:21

Co jest ważne:
1. Prędkość odpowiedzi
2. Transfer danych miesięcznie
3. Ograniczenia na dobowe użycie obciążenia procesora
4. Kompetentna obsługa odpowiedź max 12 godzin.
5 Ilość domen i baz danych (minimum 2)

Później dopiero:
6. Pojemność
7. Cena
8. Panel (polecam szukać z: Direct Admin) i narzędzia

// Z moich doświadczeń, im bardziej znana firma - tym gorzej. Administratorzy w małych miejscowościach są bardziej konkurencyjni. Najgorsza tragedia to Home.pl. Az.pl OVH itp. Dużo klientów, duży bajzel, nikt nic ci nie da za free. Ja do swojego admina piszę co potrzebuje, ten za dwa tygodnie to uruchamia. W dużej firmie tego nie uświadczysz. //
AUTO w ŁODZI http://5051.us (Oczywiście strona wykonana na WordPress - zapraszam do oceny i sugestii)

no avatar
Xawery

Od: 7 sie 2014, o 16:04

przez Xawery » 7 sie 2014, o 16:10

Ja polecam home.pl Tam mam hosting mojej strony i jestem bardzo zadowolony. Jedyne co to mógłby taniej kosztować niż 300zł netto

no avatar
milka8

Od: 6 lip 2014, o 23:31

przez milka8 » 14 lip 2015, o 16:59

Kilka lat na Firehost, kilka stronek na jednym koncie, wszystkie z ruchem - działa to znakomicie.
Fajny support, darmowy test - najlepiej sparwdźcie usługę samodzielnie.

no avatar
diana84

Od: 27 lip 2015, o 10:33

przez diana84 » 27 lip 2015, o 10:44

Jeżeli zależy ci na niedrogim a równocześnie wysokiej jakości hostingu polecam wordkom.pl. Nie będę dużo chwalić bo nie o to chodzi, trzeba przekonać się samemu. Ja się przekonałam i uważam że nie mogłam trafić lepiej. Zainwestuj chwile, przetestuj serwer - do 14 dni bez zobowiązań i sam się przekonaj. Dodam, że najtańsze konto za 30zł netto masz o pojemności 3 GB bez limitów transferu. Najlepiej skontaktuj się z administratorem ( fajny gość) a on dobierze ci konto odpowiednie do twoich zapotrzebowań.

no avatar
Vegita

Od: 29 lip 2015, o 20:34

przez Vegita » 30 lip 2015, o 00:18

diana84 napisał(a):Jeżeli zależy ci na niedrogim a równocześnie wysokiej jakości hostingu polecam wordkom.pl. Nie będę dużo chwalić bo nie o to chodzi, trzeba przekonać się samemu. Ja się przekonałam i uważam że nie mogłam trafić lepiej. Zainwestuj chwile, przetestuj serwer - do 14 dni bez zobowiązań i sam się przekonaj. Dodam, że najtańsze konto za 30zł netto masz o pojemności 3 GB bez limitów transferu. Najlepiej skontaktuj się z administratorem ( fajny gość) a on dobierze ci konto odpowiednie do twoich zapotrzebowań.

Za 79z brutto masz 21gb na atthost. i też jakościowo dobrze. Dla nowych teraz jest promo 12msc +6 gratis.

no avatar
Jurek83

Od: 30 sie 2015, o 21:48

przez Jurek83 » 30 sie 2015, o 21:49

Vegita długo masz już tam hosting? Zachęciłeś mnie do skorzystania z okresu testowego, faktycznie cena naprawdę dobra. Ciekawe jak z jakością.

no avatar
aga84

Od: 10 maja 2015, o 12:22

przez aga84 » 13 wrz 2015, o 16:51

ja swojego bloga trzymam na home.pl

no avatar
Vegita

Od: 29 lip 2015, o 20:34

przez Vegita » 1 paź 2015, o 01:35

Jurek83 napisał(a):Vegita długo masz już tam hosting? Zachęciłeś mnie do skorzystania z okresu testowego, faktycznie cena naprawdę dobra. Ciekawe jak z jakością.

4 października minie 7 miesięcy od przeniesienia na ich serwery, także już co nieco mogę powiedzieć. Żadnych awarii chyba nie było, przynajmniej ja nic nie odczułem i widać dalej zbijają ceny, bo ciągle jakieś promo z tanio na taniej robią :). Pozytywnie.

Poprzednia stronaNastępna strona