Jaki hosting pod WP?

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Beenarile » 5 mar 2013, o 20:15

Od biedy mogą też być darmowe hostingi, ale musisz się liczyć z ograniczonymi możliwościami, wolnym działaniem strony oraz milionami reklam :/

no avatar
endriu888
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 kwi 2013, o 21:27

Re: Jaki hosting pod WP?

przez endriu888 » 21 kwi 2013, o 21:21

Monthly Bandwidth 100 GB
Web Disk Space 10 GB
Price $0.00 per month
Addon Domains 10
Parked Domains 10
Sub Domains 10
MySQL Databases 10
FTP Accounts 1
Free Domain yourdomain.ax1.eu

http://ax1.eu

Avatar użytkownika
mierz
 
Posty: 29
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 kwi 2013, o 05:30

Re: Jaki hosting pod WP?

przez mierz » 29 kwi 2013, o 05:12

endriu888 napisał(a):Monthly Bandwidth 100 GB
Web Disk Space 10 GB
Price $0.00 per month
Addon Domains 10
Parked Domains 10
Sub Domains 10
MySQL Databases 10
FTP Accounts 1
Free Domain yourdomain.ax1.eu

http://ax1.eu

a gdzie jest haczyk?

Avatar użytkownika
xradar
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 kwi 2013, o 10:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jaki hosting pod WP?

przez xradar » 29 kwi 2013, o 10:58

Z tańszych hostingów mogę śmiało polecić firmy: hekko, ionic, prohost, vipower

no avatar
anielka41
Świeżak
 
Posty: 83
Reputacja: 2 pkt
Od: 9 kwi 2013, o 12:28

Re: Jaki hosting pod WP?

przez anielka41 » 14 maja 2013, o 15:24

Z mojej strony mogę polecić hostingowcy.pl
Mają w ofercie już instalator WP i dobre serwery, nieobciążone...

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Artand » 13 cze 2013, o 21:52

xradar napisał(a):Z tańszych hostingów mogę śmiało polecić firmy: hekko, ionic, prohost, vipower


Mógłbyś napisać coś więcej o tych hostingach? Pierwszy raz w ogóle o nich słyszę.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki hosting pod WP?

przez DMati » 14 cze 2013, o 08:04

Z mojej strony mogę polecić hostingowcy.pl


W marcu 2013 zarejestrowana domena. Zastanawia mnie jedno, skoro hostują się w neteasy.pl [Ci nie wiem gdzie, nie chce mi się sprawdzać] a w ofercie neteasy.pl nie widzę oferty resellerów to co to? Hosting na VPS'ie?

Mają w ofercie już instalator WP


Poprawcie mnie, ale Direct Admin ma to w standardzie, więc to żadne ŁAŁ.


Z tańszych hostingów mogę śmiało polecić firmy: hekko, ionic, prohost, vipower


W IONIC mam domenę, więc w tym temacie polecam, tani zakup + odnowienie. Natomiast w prohost lata temu trzymałem stronę, chodziła jak dobrze naoliwiona maszynka, jeżeli nic się nie zmieniło to ich domem jest serwerownia IQ.

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Tepateady70 » 14 cze 2013, o 13:50

DMati napisał(a):Poprawcie mnie, ale Direct Admin ma to w standardzie, więc to żadne ŁAŁ.


Jest czy nie jest...każdy hosting oferuje u siebie zainstalowanie kilku podstawowych CMS więc to żaden wyczyn. Niemniej jednak dla osób początkujących jest to duże ułatwienie ;)

Avatar użytkownika
Seth
 
Posty: 17
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 sty 2014, o 17:18

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Seth » 7 sty 2014, o 17:56

anielka41 napisał(a):Z mojej strony mogę polecić hostingowcy.pl


chłopaki nie dali rady próbie czasu :|
Obrazek

DMati napisał(a):W marcu 2013 zarejestrowana domena. Zastanawia mnie jedno, skoro hostują się w neteasy.pl [Ci nie wiem gdzie, nie chce mi się sprawdzać] a w ofercie neteasy.pl nie widzę oferty resellerów to co to? Hosting na VPS'ie?


Hosting Neteasy od samego początku miał w ofercie pakiety resellerskie.
Schowane nieco głębiej w ofercie, mimo wszystko dostępne.

Poprawcie mnie, ale Direct Admin ma to w standardzie, więc to żadne ŁAŁ.

Nie ma. Installatron czy softaculous to moduł do m.in DA, ale jest to aplikacja odpłatna.

Fajne zestawienie cen domen jest prowadzone w serwise: ileza.pl
Ja najtańszych nie polecam bez dokładnego zapoznania z obwarunkowaniami.
Najdroższych również, ze zrozumiałych przyczyn ;)
Ostatnio edytowano 18 lut 2014, o 15:20 przez Seth, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 3 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki hosting pod WP?

przez Master » 9 sty 2014, o 12:06

Artand napisał(a):Witam, obecnie mam postawionego swojego bloga na jednym z darmowych hostingów. Chciałbym się Was zapytać czy macie jakieś zaufane serwerownie świadczące niedrogie usługi na akceptowalnym poziomie?

Pozdrawiam :)

nie korzystaj z darmowych Hostingów. Korzystałem dosyć długo z..
https://futurehost.pl/

Jakoś nie miałem większych problemów. Zdarzyły się jakieś prace techniczne, ale to było bardzo dawno.

Poprzednia stronaNastępna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Hosting Stron

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość