Jak wrzucić zdjęcie i dodać menu

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
szmagiel900

Reputacja: 0 pkt
Od: 17 paź 2020, o 00:18

Jak wrzucić zdjęcie i dodać menu

przez szmagiel900 » 17 paź 2020, o 00:31

Czesc, nie mialem mozliwosci przywitac sie wczesniej a wiec zrobie to teraz.
dzieki za przyjecie do grupy, nazywam sie Mateusz i pisze do Was z prosba. oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze ranga problemu dla prawdziwego szpenia jest minusowa ale dla mnie jest to kolos z ktorym nie moge sobie poradzic. z gory dziekuje za uwage poswiecona, pewnie gdzies bym zaplacil za to krocie a tu, zaciagam dlug ktory obiecuje splacic ;)

mam zdjecie ktore jest w formacie 1728/2592 - tak zdaje sobie sprawe, ze jest to gigant ale mam nadzieje, ze bez problemowo zaladuje na strone.
to zdjecie nie jest w formacie strony(blagam jaki jest format strony, zeby wrzucajac zdjecie nie rozciagnelo je) a wiec pomyslalem, ze odpale photoshopa o formacie strony wrzuce to zdjecie uzupelnie braki po bokach i wrzuce na strone. zamysl dalszy jest taki, zeby dodac napisy z lewej strony takie jak
o mnie
moja praca
bla bla bla
z czego pozniej zrobie linki przekierowujace na inne strony.

blagam ponad wszystko ludzie dobrego serca, obawiam sie, ze weekendu zabraknie na szukanie.... elementro wlaczony skonfigurowane wszystko.... help.... jaki format strony otworzyc w ps zebym mogl rzucic moje zdjecie i uzupelnic te braki po bokach i u gory...?

tak to strona czala czarna ze zdjeciem po srodku i menu po lewej stronie ktore bedzie przekierowywalo na inne podstrony

dziekuje. siwy mateusz....