Jak przenieść wordpressa na inny hosting?

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
rgrafika
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2019, o 12:16

Jak przenieść wordpressa na inny hosting?

przez rgrafika » 3 sty 2020, o 13:31


Avatar użytkownika
seopst
Świeżak
 
Posty: 197
Reputacja: 7 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Jak przenieść wordpressa na inny hosting?

przez seopst » 3 sty 2020, o 13:58

Próbuj All-in-One WP Migration pobierze ci sie dodatek do tego dla pękatych stron www wejdź w ustawienia bazy nowego hosta dopuść/edytuj ustawienia bazy pod wymagania. Na starym hoście instalujesz w/w wtyczke i na nowym też gdzie instalujesz czystego WP i od razu również w/w wtyczke.
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://seopst.pl

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 176
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jak przenieść wordpressa na inny hosting?

przez Kolosowsky » 3 sty 2020, o 19:48

Cześć!

Nie polecam tego typu wtyczek. Jeżeli strona jest duża może wystąpić problem z czasem wykonania skryptu PHP i migracja się nie powiedzie. Skontaktuj się z dostawcą hostingu, powinien zrobić taką migrację za darmo.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
rgrafika
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2019, o 12:16

Re: Jak przenieść wordpressa na inny hosting?

przez rgrafika » 4 sty 2020, o 19:47

Tak jak pisałem w pierwszym poście wtyczki typu all-in one nie wchodzą w gre, już próbowałem i nie ma darmowej opcji przeniesienia tak dużej strony. Niestety właściciele strony nie mają żadnego budżetu na jakiekolwiek operacje. Obecny hosting jest za mały i posiada reklamy, których właściciele nie chcą bo przeszkadzają w korzystaniu ze strony. + występują różne problemy z działaniem co jakiś czas.

edit--
Pierwszy raz w phpmyadmin zobaczyłem komunikat, że import zakończył się powodzeniem bez żadnych błędów ale strona nie działa na nowym hostingu, błąd: Error establishing a database connection. Czyli nadal problem z bazą.

edit-- 2
Okazuje się że nowy hosting nie db_host niestandardowy (localhost) ustawiłem taki jak powinien być i teraz po wejściu na stronie jest komunikat: Ta strona nie działa. i tyle

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 176
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jak przenieść wordpressa na inny hosting?

przez Kolosowsky » 14 sty 2020, o 22:47

Idź do Zenbox, za darmo Ci to przeniosą + do 10 skrzynek e-mail o max pojemności 5GB. Tutaj masz więcej informacji: https://zenbox.pl/darmowa-migracja-strony-i-poczty/
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość