Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

Dział związany z pozycjonowaniem i optymalizacją naszych projektów Wordpressowych.
no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez Edmis19 » 3 kwi 2013, o 14:37

No tak, trzeba podać ścieżkę do mapy. Ciekawe dlaczego wtyczka nie może zrobić domyślnej nazwy :D

no avatar
slasher
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 cze 2013, o 15:03
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez slasher » 21 cze 2013, o 11:52

aby mapa była odnaleziona przez Google należałoby ją dodać do GWT lub podać ścieżkę do niej w pliku robots.txt

Można też ją podlinkować na stronie głównej i problemu również nie będzie ;)

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez DMati » 21 cze 2013, o 13:37

Albo microdata.

no avatar
endriu888
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 kwi 2013, o 21:27

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez endriu888 » 9 paź 2013, o 23:17

ja dodaje tutaj do prywatnego zaplecza i innych i strona zajebiscie rośnie do góry.


http://wyszukiwarki.c0.pl

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 629
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez admin » 16 paź 2013, o 11:30

szczerze wątpię żeby "strona zajebiście rosła do góry" cokolwiek to znaczy ;) szczególnie po ostatniej czerwonej sobocie. Rozumiem, że to Twoje stadko katalogów? - 888 :)
Technet Media lubi ten wpis.

no avatar
julla
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 mar 2015, o 14:28

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez julla » 30 kwi 2015, o 13:21

Mi z pomocą na początku zawsze przychodzi reklama Adwords, a potem typowe pozycjonowanie - fora, blogi, katalogi, ogłoszenia...

no avatar
Metamorfoza
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 5 paź 2014, o 22:47

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez Metamorfoza » 10 maja 2015, o 13:28

A jak do tematu pozycjonowania podejść w 2015 roku? Co jest skuteczne?

Avatar użytkownika
seopst
Świeżak
 
Posty: 136
Reputacja: 4 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Jak pozycjonujecie swoje projekty na Wordpresie?

przez seopst » 20 maja 2015, o 13:53

W 2015 r jest skuteczne : coraz mniej linki coraz więcej wartościowe treści linki do social media powiązane spore ilości obrazków i filmów odpowiednio nazwane no i "alty" dbałość o alt="" wiele innych..
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://top-strona.pl

Poprzednia strona

Powrót do Pozycjonowanie i Optymalizacja

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość