Goodlayers Twitter

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
glaukoscyfikus

Reputacja: 0 pkt
Od: 26 sie 2019, o 13:02

Goodlayers Twitter

przez glaukoscyfikus » 26 sie 2019, o 13:09

Dzień dobry,
Jestem zielony w wordpressa i dostałem bojowe zadanie zrobić stronę. Mam pewien problem z widgetem Goodlayers Twitter. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Pokazuje mi się to:
<br /><b>Fatal error</b>: Uncaught Error: Call to undefined function totalbusiness_escape_content() in /wp-content/plugins/gdlr-function/twitter-widget.php:89Stack trace:#0 /wp-includes/class-wp-widget.php(517): Goodlayers_Twitter_Widget->form(Array)#1 /wp-admin/includes/widgets.php(265): WP_Widget->form_callback(Array)#2 /wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(1053): wp_widget_control(Array, Array)#3 /wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(1001): WP_Customize_Widgets->get_widget_control(Array)#4 /wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(690): WP_Customize_Widgets->get_available_widgets()#5 /wp-includes/class-wp-hook.php(286): WP_Customize_Widgets->enqueue_scripts('')#6 /wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array)#7 /wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array)#8 /wp-admin/customize.php(123): do_action('customize_contr...')#9 {main} thrown in <b>/wp-content/plugins/gdlr-function/twitter-widget.php</b> on line <b>89</b><br /><!DOCTYPE html><html xmlns=

Nie mogę znaleźć odpowiedzi w google i blokuje mi to dostęp do większości opcji.
Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc :)

Powrót do Na "prawie" każdy temat