Formularz wypożyczalnia samochodwa

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
ppp95
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 maja 2018, o 12:07

Formularz wypożyczalnia samochodwa

przez ppp95 » 24 maja 2018, o 15:02

Witam, piszę sobie wypozyczalnie samochodą od tak, żeby potrenować i chciałbym umieścić w niej formularz .

musi być mozliwośc wyboru miejsca gdzie chce odebrać samochod (z kilku dostepnych od górnie ) + miejsce dodatkowe gdzie chciałby klient sobie odebrać z wyliczeniem odległości od salonu wypozyczalni czyli np najblizsza wypozyczalnia jest w łodzi, a klient chce odebrać samochód 50 km od łodzi, formularz musi wiedzieć że to jest 50km od łodzi i przeliczyć kwote którą trzeba doliczyć do wypozyczenia samochodu za to że samochód zostanie tam dostarczony ( np 2 zl za kilometr od salonu ) czyli dodać dodatkowe 100zł za wypozyczenie w wybranym miejscu
tak samo z oddaniem samochodu.

Czy ktoś wie jak można takie coś napisać ? jak z modyfikować zwykły formularz contact form 7 np zeby miał taką funkcję ?

liczę na jakieś wskazówki, jakiś artykuł, podobny formularz który ułatwiłby mi napisanie czegoś takiego, z góry dziękuje za podpowiedzi :)

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 171
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Formularz wypożyczalnia samochodwa

przez bercik156 » 24 maja 2018, o 18:41

Tak sobie myślę, że to podchodzi juz pod sklep czyli woocommerce przy czym nie sprzedajesz produktu a usługę poczytaj sobie o tym :)

Co do formularza nie znam takiego żeby miał tyle w sobie ale wtyczka jest stosunkowo prosta do napisania korzystając z google maps api + html5 + js + php :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
damian3
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 gru 2019, o 08:54

Re: Formularz wypożyczalnia samochodwa

przez damian3 » 16 gru 2019, o 08:57

Ja raz miałem przypadek że samochód wypożyczyłem i miałem od razu wypadek.Na szczęście pomogła mi jedna firma. Tutaj jest ta oferta .

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 175
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Formularz wypożyczalnia samochodwa

przez Kolosowsky » 19 gru 2019, o 17:55

Napisz własną wtyczkę formularza, najwięcej się nauczysz w ten sposób. Modyfikowanie Contact Form 7 w tym celu to sztuka dla sztuki, fakt da się napisać odpowiednie jej rozszerzenia tylko ta wtyczka nie została do tego stworzona.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości