Formularz kontaktowy - akceptacja regulaminu x2

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Shellthorn

Reputacja: 0 pkt
Od: 11 mar 2019, o 09:21

Formularz kontaktowy - akceptacja regulaminu x2

przez Shellthorn » 11 mar 2019, o 09:47

Witam wszystkich,

Krótki opis sprawy: posiadam wtyczkę "Contact Form by WD", szukałem prostego rozwiązania żeby wstawić na stronę zwykły formularz kontaktowy z 3 polami (aktualny widok w załączniku). Mam tylko problem z jedną rzeczą - użytkownik aby mieć możliwość wysłania formularza, musi potwierdzić że zapoznał się z polityką prywatności oraz dodatkowo specjalnym regulaminem (dwa checkboxy). Niestety po przetestowaniu kilkunastu wtyczek żadna nie oferowała tak prostej funkcjonalności a raczej w zwykłym CSS tego nie zrobię.

Ktoś ma jakiś pomysł? Mogę przesiąść się na inną wtyczke, nie ma problemu. W obecnej nie ma nawet możliwości wstawienia checkboxa w jakiejkolwiek formie.
Załączniki
formularz.jpg
formularz.jpg (24.77 KiB) Przeglądane 185 razy

tuning4web
Bloger

Reputacja: 23 pkt
Od: 6 paź 2016, o 09:11

Re: Formularz kontaktowy - akceptacja regulaminu x2

przez tuning4web » 12 mar 2019, o 02:18

Bez problemu możesz to zrobić za pomocą wtyczki Contact Form 7, dodając odpowiednie checkboxy. Ewnetualnie użyj dodatkowo tej wtyczki: https://pl.wordpress.org/plugins/wp-gdpr-compliance/ kompatybilnej z CF7.
wp-info - Porady i informacje na temat WordPressa | Tuning4Web - Przyspiesz/zmodyfikuj swoją stronę www

no avatar
Prem

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 mar 2019, o 02:01

Re: Formularz kontaktowy - akceptacja regulaminu x2

przez Prem » 13 mar 2019, o 02:10

Witam , podpinam się pod wątek , odziedziczyłem sklep w Wp po kimś i nie mogę znaleźć przyczyny ,że formularz nie wysyła maili . Akcja zachodzi czyli pętla się wykonuje , bo dostaje zwrotkę Dziękujemy itd. a maile nie dochodzę , wszędzie wszystko jest zmienione , może konfiguracji jakiejś nie mam ale jak zakupy robię w sklepie to maile dochodzą. Mogę liczyć na pomoc ?