Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansowane

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
AodSto
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 paź 2019, o 14:38

Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansowane

przez AodSto » 18 paź 2019, o 14:45

Hej,

Od rana walczę z brakiem możliwości edycji w Elementorze na mojej stronie. Pojawia się komunikat że coś poszło nie tak. Pogrzebałem trochę w internecie i jedna z najczęściej pojawiających się opcji to "switch editor loadera", funkcja ta znajduje się w panelu opcji, zakładka zaawansowane. Jak na nią klikam widzę zmianę URL na odpowiedni ale nie widzę opcji innych niż ogólne. Zgłosiłem się do supportu to zostałem powiadomiony że to pewnie jakiś bug i żeby to zgłosić. Jednak widzę że deweloperzy nie kwapią się z odpowiedziami.
Jest coś co mogę zrobić? Reinstal elementora? Ale czy nie będę musiał budować strony od nowa?

Szablon Sydney - darmowy
Wersja WP 5.2.3
Reszta pluginow w najnowszych wersjach.

Z góry dzięki za sugestie.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 96
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansow

przez Kolosowsky » 18 paź 2019, o 15:09

Cześć!

Jakie dodatkowe wtyczki masz zainstalowane? Spróbuj wyłączyć wszystkie wtyczki prócz elementora oraz ponownie sprawdź możliwość edycji strony.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
AodSto
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 paź 2019, o 14:38

Re: Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansow

przez AodSto » 18 paź 2019, o 15:34

Hej, dzięki za odpowiedź. Okazało się że za całe zamieszanie jest odpowiedzialna wtyczka cookiebot - nie wiem co się z nią stało ale wcześniej działała. To już przy okazji - znasz jakiś plugin do powiadomienia o ciasteczkach? (Używam na stronie ramki z google maps która zbiera śladowe ilości cookies, więc chyba muszę zawrzeć informacje dla odwiedzających)

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 96
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansow

przez Kolosowsky » 18 paź 2019, o 15:49

Super! Taką funkcjonalność możesz uzyskać wtyczką Eu Cookie Law dostępną tutaj: https://pl.wordpress.org/plugins/eu-cookie-law/
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
AodSto
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 paź 2019, o 14:38

Re: Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansow

przez AodSto » 18 paź 2019, o 15:50

Dzięki serdecznie za wszelką pomoc! Na pewno sprawdzę polecona wtyczkę. Miłego weekendu!

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 96
Reputacja: 3 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansow

przez Kolosowsky » 18 paź 2019, o 15:58

Cieszę się, że mogłem pomóc. Dzięki i wzajemnie.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

Avatar użytkownika
Pan Inwestor
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 cze 2018, o 21:25

Re: Elementor - brak możliwości edycji i wejścia w zaawansow

przez Pan Inwestor » 19 paź 2019, o 00:47

Pamiętaj, że jeśli dana wtyczka działa a przyjdzie aktualizacja, to coś się może popsuć. Rób kopie zapasowe a będzie dobrze :-)




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości