edytor treści oraz SEO

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Igorczarnowo3

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 sty 2020, o 23:28

edytor treści oraz SEO

przez Igorczarnowo3 » 6 sty 2020, o 23:39

Witam mam pytanie dotyczące edytora treści oraz SEO. Od lat korzystałem z Joomla lecz sytuacja zmusiła mnie do korzystania także z wordpressa
Kompletnie się tu nie mogę odnaleść, dlatego mam kilka pytań :
1 Jak dodać bardziej rozbudowany edytor treści bo ten podstawowy to jakieś nieporozumienie
2 W Joomla w każdym artykule w standardzie mam ]opcje edycji SEO mogę w każdym artykule dodać TITLE DESCRIPTION TAGI , w wordpress mam tylko opcje TAGI dograłem wtyczkę jakąś do SEO miesiąc czasu dopieszczałem teksty a po miesiącu się okazało ze ten dodatek był trial 30 dniowy.
Czy mogę prosić o linki do:
1 darmowego rozbudowanego edytora treści
2 Darmowej polecanej wtyczki SEO gdzie będę mógł dopisywać podstawowe opcje do każdego wpisu. moja strona to https://7minutbiznes.pl

Kolosowsky
Świeżak

Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54

Re: edytor treści oraz SEO

przez Kolosowsky » 14 sty 2020, o 22:42

Cześć, zależy co rozumiesz przez bardziej rozbudowany edytor treści? Zainstaluj klasyczny edytor WordPress i sprawdź jego zastosowanie. Odnośnie SEO, zainteresuj się darmową wtyczkę SEO by Yoast.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

seopst
Świeżak

Reputacja: 7 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08

Re: edytor treści oraz SEO

przez seopst » 15 sty 2020, o 12:39

Cała masa tego jest dodaj wtyczkę słowo kluczowe np SEO wyskakuja wyniki, recenzje, opinie itp w WordPress jest o wiele bardziej chrześcijański niż Joomla pod względem. darmowych pluginów.
"...nie słodzę, pisze prawie jak jest." https://seopst.pl