EA Post Grid

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Atum
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 paź 2019, o 17:58

EA Post Grid

przez Atum » 18 lis 2019, o 13:38

Cześć, w EA Post Grid nie wyświetla się kategoria w jakim jest post. Próbowałem coś znaleźć, ale to nie działa. Chyba odnośni do postów w szablonie a nie dla tego wigetu
https://www.ultimategutenberg.com/docs/ ... -for-post/
Czy jest możliwość zmiany tego filtra żeby odnosił się do EA Post Grid w elementorze? albo inny sposób na wyświetlenie nazwy kategorii na liście postów EA Post Grid?

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 176
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: EA Post Grid

przez Kolosowsky » 21 lis 2019, o 12:07

A kategoria dodana w EA Post Grid?
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
Atum
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 paź 2019, o 17:58

Re: EA Post Grid

przez Atum » 21 lis 2019, o 15:36

Cześć kategoria są, w tym wigetcie nie ma możliwości wyświetlenia kategorii (nie ma takiej opcji)

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 176
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: EA Post Grid

przez Kolosowsky » 21 lis 2019, o 16:30

Jest taka możliwość, zobacz:

Obrazek
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
Atum
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 paź 2019, o 17:58

Re: EA Post Grid

przez Atum » 21 lis 2019, o 17:54

tak służy ona do wybierania kategorii jaką chcemy wyświetlać Ja chce wyświetlać nazwę kategorii np. pod tytułem postu. Czy to jest możliwe?

Avatar użytkownika
Kolosowsky
Świeżak
 
Posty: 176
Reputacja: 4 pkt
Od: 1 paź 2019, o 10:54
Lokalizacja: Żyrardów

Re: EA Post Grid

przez Kolosowsky » 21 lis 2019, o 18:01

Z Twojego postu wywnioskowałem z goła inną tezę. Tak czy inaczej, jest możliwość wyświetlania tytułu kategorii w meta danych. Zapoznaj się z dokumentacją techniczną oraz wątkiem na forum wsparcia producenta gdzie temat był kilkukrotnie poruszany.
"There is nothing more erotic than a good conversation."

Zobacz moją ofertę na strony i sklepy WordPress + Woocommerce

no avatar
Atum
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 paź 2019, o 17:58

Re: EA Post Grid

przez Atum » 21 lis 2019, o 20:00

może jest taka możliwość, ale support tego pluginu odpowiedział mi:
Right now, you are not able to show Category names in EA Post Grid. We will add this in the future. Thank you.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości