Dostęp do wybranych treści

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
shapp

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 kwi 2017, o 12:22

Dostęp do wybranych treści

przez shapp » 18 lut 2018, o 15:29

Hej!
Chciałbym ukryć część wpisów, tak aby były dostępne tylko po zalogowaniu. Można to zrealizować poprzez zmianę Dostępności z Publicznej na Prywatną. I to by wystarczyło. Tylko opcja ta jest dostępna tylko dla Administratorów i Redaktorów, a Ci użytkownicy mają dla mnie za duże prawa, idealnie byłoby, Jakby tę opcję (Prywatne) przypisać dla Subskrybentów.
Miałoby to działać tak, że część wpisów byłaby widoczna po zalogowaniu się, równocześnie nie mogłaby być edytowana (tylko czytanie), dlatego Subskrybenci.

Być może jest jakaś wtyczka, która to realizuje, w sieci jest np. Registered Users Only, ale ona blokuje dostęp do całej witryny.

W Wordpressie jest tez blokowanie strony hasłem, opcja "Zabezpieczone hasłem", ale hasło jest wspólne dla wszystkich, co nie jest dobrym rozwiązaniem.

Dzięki za wszelka pomoc...

no avatar
shapp

Reputacja: 0 pkt
Od: 16 kwi 2017, o 12:22

Re: Dostęp do wybranych treści

przez shapp » 19 lut 2018, o 10:44

Oki, zrobiłem tak: pobrałem wtyczkę User Role Editor, prosta wtyczka, gdzie można dodać, odebrać prawa do wybranych elementów witryny.