Content Builder - problem z zapisywaniem zmian

Dział dotyczący opisu sprawdzonych rozwiązań. Znajdziesz tutaj m. in. tutoriale Wordpress.
no avatar
Joan Baluk

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 mar 2020, o 21:16

Content Builder - problem z zapisywaniem zmian

przez Joan Baluk » 29 mar 2020, o 21:37

Cześć!

Pracuję wlaśnie nas swoją stroną internetową. I niestety udaje mi się to tylko częściowo.

Podczas edycji zwykłej strony za pomocą Content Buildera i zapisaniu zmian (ikona dyskietki) nic się nie dzieje i dana zmiana ma po prawej stronie oznaczenie „Unsaved". Sama strona się tworzy, ale mogę jej tylko dać tytuł i tyle.
Gdy wyłączam edytowanie przez Content Buildera (odznaczam checkboxa) i korzystam z tej wizualnej opcji bloków (takie aktywne plusiki), to mogę stronę edytować, ale daje to o wiele mniejsze możliwości i ma dla mnie wiele ograniczeń.

Przez jakiś czas edycja Content Builderem działała normalnie, ale potem coś się wysypało na stronie i po próbach jej odratowania pojawił się ww. problem.

Na chwilę obecną poradziłam sobie tak, że za pomocą modułów Portfolios i Galleries stworzyłam content (tam Content Builder działa bez problemu) i podpięłam pod menu główne właśnie te potworzone Portfolios. Strona jako strona jest tylko stworzona na Start i Kontakt, ale nie wiem, czy to nie jest jakiś wielki fuckup z punktu widzenia pozycjonowania...

Ma ktoś pomysł, jak sobie poradzić z tym problemem?

Zainstalowana wersja WP: 5.3.2 z motywem GrandPortfolio.
6 aktywnych wtyczek: Contact Form 7, EWWW Image Optimizer, Grand Portfolio Theme Custom Post Type, Imsanity, iThemes Security, Wordfence Security.
W kokpicie informacja, że wymagana jest aktualizacja PHP.