Brak przekierowania do stron

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
xardas001

Reputacja: 1 pkt
Od: 15 wrz 2018, o 19:09

Brak przekierowania do stron

przez xardas001 » 15 wrz 2018, o 19:30

Mam mały problem z przekierowaniem do stron na moim wordpressie, jak na koncie głównym administratora mogę normalnie przemieszczać się między stronami, tak po wylogowaniu czyli na guescie po wybraniu strony przekierowuje mnie na stronę główna, kilka stron działa, a kilka nie, dodam, że na standardowym motywie twenty seventeen wszystko działa jak należy, problem jest na motywie Hestia, poradzicie coś?

@edit miałem małe przypuszczenia ws. wtyczki Ultimate Member, po jej wyłączeniu problem zniknął, ponownie włączając problem wrócił więc zacząłem kombinować w ustawieniach dostępu, ale żadnego skutku, ponieważ do strony ma dostęp każdy user.
@edit2 ok znalazłem rozwiązanie mojego problemu, problem tkwił w tym, że ustawiłem sobie w panelu bocznym widget Profil
Kod: Zaznacz cały
[ultimatemember form_id=146]
, co powodowało konflikt, ponieważ na we wtyczce ustawione miałem, że do profilu mają dostęp wszyscy zalogowani, a jeśli nie są to przekierowuje ich na stronę główną.

Jak ktoś zacząłby kombinować jak ja i powstał by ten skutek to to jest rozwiązanie. Sorka za nie potrzebny temacik :)
Fibbo lubi ten wpis.