Brak możliwości edycji motywu

Dział dot. modyfikacji motywów Wordpress oraz rozwiązań napotkanych problemów.
no avatar
kuspel

Reputacja: 0 pkt
Od: 1 lut 2021, o 12:15

Brak możliwości edycji motywu

przez kuspel » 1 lut 2021, o 12:19

Cześć wszystkim,

nie mogę dostosować jakiegokolwiek motywu. Internet też nie jest w stanie mi pomóc, a przynajmniej ja nie umiem szukać.
Problem pojawił już przy czystej stronie i instalacji czystego motywu.
Do wrzucenia wordpresa na stronę użyłem Filezilla. Host jest postawiony na light hosting. Domena to excise.eu.

Poniżej błąd jaki mi się wyświetla:
Fatal error: Uncaught Error: Class 'WP_Customize_Nav_Menus_Panel' not found in /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-customize-nav-menus.php:667 Stack trace: #0 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-hook.php(287): WP_Customize_Nav_Menus->customize_register() #1 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters() #2 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action() #3 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-customize-manager.php(933): do_action() #4 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-hook.php(287): WP_Customize_Manager->wp_loaded() #5 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters() #6 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action() #7 /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-settings.php(579): do_action() #8 /home in /home/platne/serwer75401/public_html/excise/wp-includes/class-wp-customize-nav-menus.php on line 667
W witrynie wystąpił błąd krytyczny. W wiadomości wysłanej na adres e-mail administratora strony umieszczono dodatkowe instrukcje.

Dowiedz się więcej o debugowaniu WordPressa.

Z góry dziękuję za pomoc

no avatar
baltrek
Świeżak

Reputacja: 9 pkt
Od: 30 paź 2020, o 17:43

Re: Brak możliwości edycji motywu

przez baltrek » 3 lut 2021, o 10:55

Astra generalnie nie powinna wywalać takich błędów a często z niej korzystam i się nie spotkałem. Coś czuje że przy kopiowaniu wordpressa nie przesłały się wszystkie pliki może. Jak możesz wejść do admina to spróbuj zaktualizować wordpressa. Tam będziesz jeszcze miał taki przycisk żeby ponownie pobrać aktualizację. To to zrób na początek. Ewentualnie całe pliki wrzuć jeszcze raz.

Jeżeli to twoja strona i chcesz z tego zrobić porządny sklep to napisz na Bart.borowik@gmail.com. Postawie ci sklep a ty zamiast tracić na to czas to będziesz szukał nowych nabywców. Jeżeli kontakt na stronie jest poprawny to nawet możemy się spotkać i temat obgadać bo to raptem 120km ode mnie.