Brak funckji przy telefonie kom.

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Dadu123

Reputacja: 0 pkt
Od: 4 mar 2021, o 11:02

Brak funckji przy telefonie kom.

przez Dadu123 » 4 mar 2021, o 11:09

Witam,

mam dość spory problem, z którym od kilku dni nie mogę sobie poradzić, a mianowicie:
Po aktualizacji WordPressa do 5.6.2. i wydaje mi się również niektórych wtyczek (była to automatyczna aktualizacja, dlatego tych wtyczek nie jestem pewien) stała się rzecz, z którą do tej pory nie mogę sobie poradzić. Na swojej stronie internetowej w koszyku, po wyborze już towaru i przejścia w koszyku do kolejnego etapu, pojawia się "okno" w którym klient podaje swoje dane do zamówienia. Na samym dole tych danych znajduje się przycisk "Wyślij". Po wciśnięciu przycisku zamówienie zostaje wysyłane na mój e-mail. Problem w tym, że z komputera stacjonarnego ten przycisk "Wyślij" działa normalnie i zamówienie zostaje wysłane, a jeśli robi to klient przy pomocy telefonu komórkowego/tabletu to niestety można klikać w ten przycisk 100 razy i nic się nie dzieje :?: :?: Nie mam już na to pomysłu... :geek: