Automatyczne odświeżanie strony nie działa

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Dexter

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2019, o 19:29

Automatyczne odświeżanie strony nie działa

przez Dexter » 16 sty 2020, o 14:02

Witam,
Postaram się opisać problem jaki mnie spotkał - ciągle się uczę więc proszę o wyrozumiałość.

Zacznę od tego czego dążę - zakładam sklep do którego chce zrobić filtrowane menu zaraz obok wyświetlanych produktów. Produkty są w woocommerce, ale nie chce podczepiać strony z produktami pod samą aplikację. Tak więc nie mam zaznaczonej opcji przekierowującej aplikacje gdzie jest owy "sklep".
Produkty wyświetlają się na stronie gdzie używam wtyczki (dla elementora), która wyświetla wszystkie produkty.
Teraz filtrowanie. Tutaj używam wtyczki Themify - WooCommerce Product Filter.
I tu pojawia się problem.
Wszystkie atrybuty i kategorie dla produktów ustawiłem - są schrynizowane, ale po zaznaczeniu wybranych opcji na stronie nic się nie segreguje. Co ciekawe zmienia się tylko link strony, ale się nie ładuję - więc sam muszę kliknąć odśwież i faktycznie wtedy wyświetla się to co chce. Ale chciałbym to zautomatyzować.
Pomyślałem o przycisku z shorthornem gdzie po zaznaczeniu odpowiednich opcji - klikając przycisk - strona się odświeży, a tym samym załaduje to co ma zostać załadowane. Teraz - czy da się zrobić taki shortcode z odświeżeniem>
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Byłbym wdzięczny

no avatar
Dexter

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 lis 2019, o 19:29

Re: Automatyczne odświeżanie strony nie działa

przez Dexter » 16 sty 2020, o 14:07

yyyyyy...
W sumie udało mi się. Nie będę usuwał - może komuś się przyda - przycisk do odświeżania strony.
short code
<input type="button" value="Refresh" onClick="window.location.reload()">