Aplikacja webowa do kojarzenia wykonawców ze zleceniodawcami

Szukasz kogoś komu mógłbyś zlecić wykonanie zlecenia, projektu? Zamieść ogłoszenie.
no avatar
David81

Reputacja: 0 pkt
Od: 20 kwi 2020, o 18:44

Aplikacja webowa do kojarzenia wykonawców ze zleceniodawcami

przez David81 » 20 kwi 2020, o 19:01

Witam Forumowiczów,

Jestem zainteresowany wykonaniem dosyć specjalistycznej / branżowej aplikacji webowej, której zadaniem byłoby kojarzenie wykonawców ze zleceniodawcami wg określonych kryterów.
Widziałbym trzy rodzaje kont:
- Konto administratora.
- Konto Wykonawcy, który miałby do wypełnienia sporo pól (doświadczenie, certyfikaty, lokalizację, oczekiwania finansowe, itp.) i do dołączenia dokumenty.
- Konto Zleceniodawcy, który musiałby podać m.in.: opis zlecenia, lokalizację, co oferuje, terminy.
Samodzielnie robiłem analitykę tego projektu i większą ilość danych przesłałbym zainteresowanemu programiście.

Na ten moment chciałbym się dowiedzieć:
1. czy WordPress to odpowiednie narzędzie do wykonania tego typu serwisu (ew. Jakich pluginów trzeba użyć)?
2. czy WP może wysyłać użytkownikowi smartphonów komunikat (np. o nowym zleceniu)?
3. czy do takiej aplikacji webowej opartej na WP można później zrobić aplikacje mobilne?

No i najważniejsze… chciałbym się dowiedzieć, czy znajdzie się tu jakiś programista, który chciałby się zająć tematem i nie ściągnie ze mnie ostatniego grosza ;-)))

To moje pierwsze tego typu ogłoszenie, więc wybaczcie nieznajomość żargonu, brak wiedzy technicznej, itd…

Powrót do Zlecę