Allegro i WooCommerce

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
taiga
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 sty 2017, o 20:33

Allegro i WooCommerce

przez taiga » 9 sty 2017, o 22:08

Cześć, mam stronę, na której jest sklep, admin dodaje sobie opis i zdjęcia i ustala cenę, nic nadzwyczajnego. Czy istnieje możliwość żeby dodając ogłoszenie za pomocą WooCommerce dodało się ono również na Allegro? Wiem, że istnieje ta wtyczka, która integruje obie platformy, ale jest ona płatna, może znacie coś bezpłatnego albo jakiś sposób na to, może od strony allegro?

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Allegro i WooCommerce

przez Maxima » 10 sty 2017, o 01:03

Raczej zapomnij. Przerabiałem ten temat jakiś czas temu, nic nie znalazłem wartego uwagi. Chyba że coś się pojawiło, ale wątpię. Tego typu wtyczki to nie pierdoły aby komuś chciało bawić się za darmo, API allegro jest mocno niestabilne i nawet jak ktoś coś wyda to pewnie długo działać nie będzie.

no avatar
taiga
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 sty 2017, o 20:33

Re: Allegro i WooCommerce

przez taiga » 10 sty 2017, o 16:29

kurcze, szkoda, ale dzięki za odpowiedź :) a testowałeś może tą wtyczkę, która jest płatna?

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Allegro i WooCommerce

przez Maxima » 10 sty 2017, o 22:16

Nie, plany finalnie się zmieniły po podliczeniu wszystkich kosztów (u mnie na wtyczce by się nie skończyło). Poza tym projekt był robiony po kosztach więc nikt nie był chętny wyłożyć 400 zł na coś tylko do testów :)

no avatar
taiga
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 sty 2017, o 20:33

Re: Allegro i WooCommerce

przez taiga » 15 sty 2017, o 02:07

no właśnie ta wtyczka to jednak ryzyko, a nie potzrebuję tego do "wielkich" celów. Hmm...szczerze myślałam, że może da się to rozwiązać od strony programistycznej ;p

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Allegro i WooCommerce

przez Maxima » 17 sty 2017, o 13:16

Zainstalowanie wtyczki to też rozwiązanie "programistyczne", w końcu ktoś tą wtyczkę napisać musiał ;)
A jeśli chodzi Ci o to że uda się to poprzez edycję plików w niewielkim zakresie to zapomnij.
Skoro masz sklep i działalność to kup wtyczkę na FV. Wrzucisz sobie w koszty.

Zawsze możesz złożyć ofertę na oferia.pl, pełno tam freelancerów ale jaka będzie finalna jakość produktu to inna sprawa :P Z forum napisz do kolegi tuning4web, siedzi w WP więc pewnie będzie w stanie bardziej Ci pomóc niż ja. Ale jak wspomniałem wcześniej, jak liczysz na darmowy skrypt/wtyczkę to zapomnij. To nie byle pierdoła a API allegro i tak w kwietniu już będzie nowe/zaktualizowane i nie sądzę by jakiemuś programiście chciało się za free bawić z tym za każdym razem jak allegro wprowadzi coś nowego (a trochę tego będzie teraz).

no avatar
Piotr Jabłonowski
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 09:57

Re: Allegro i WooCommerce

przez Piotr Jabłonowski » 19 sty 2017, o 10:00

Cześć taiga,

tak jak wspomniał Maxima integracja z API Allegro to nie lada wyczyn, a do tego wymagające jest bieżące wsparcie. Za darmo nic tu się nie da wskórać.

Mogę polecić nasze rozwiązanie https://www.wpdesk.pl/sklep/allegro-woocommerce/. W raz z wtyczką otrzymujesz support.

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Allegro i WooCommerce

przez Maxima » 19 sty 2017, o 14:58

Skoro już taka ładna reklama, to może jakiś rabat chociaż dacie dla forumowiczów ? ;)

no avatar
Piotr Jabłonowski
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 09:57

Re: Allegro i WooCommerce

przez Piotr Jabłonowski » 20 sty 2017, o 11:56

Rabat 30% jest za zakup pakietu na start https://www.wpdesk.pl/sklep/startowy-pa ... ocommerce/.

Od czasu do czasu robimy również promocje więc warto śledzić nasz profil na FB https://www.facebook.com/wpdesk/.

Jak już wspomniałem API Allegro jest nadzwyczaj wymagające, a cena wtyczki w odniesieniu do tego nie jest specjalnie wygórowana.

no avatar
Lagban
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 5 maja 2017, o 12:25

Re: Allegro i WooCommerce

przez Lagban » 5 maja 2017, o 12:28

Ja załatwiałem sobie ecommerce tutaj : http://www.platformaintegracyjna.pl/int ... hurtownia/ wszystko mi ogarnęła firma i teraz tylko sobie wystawiam na stronę i mam na allegro automatycznie dodane, dużo nie wybuliłem a mam wszystko zgrane. Mi się wydaje, że lepiej oddać to firmie bo przynajmniej mamy wszystko dobrze zrobione.

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości