Zmiany w szablonie Sento

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
3dru
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2017, o 23:46

Zmiany w szablonie Sento

przez 3dru » 22 mar 2017, o 23:54

Witam, chciałbym zapytać jak zmienić w SENTO przede wszystkim przycisk linkujący, żeby nie zamiast "Read More" było "Czytaj" czy cokolwiek co bym chciał, nie mogę po prostu znaleźć miejsca do edycji.

Obrazek

Komunikat "Nothing Found" udało mi się usunąć z pliku "no-results" lecz po aktualizacji wrócił, także może jest jakiś inny sposób...

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Zmiany w szablonie Sento

przez Sebastian Cieślak » 23 mar 2017, o 00:33

Pod tym linkiem, tłumaczyłem podobny problem > motyw-realsocer-spolszczenie-t2954.html ;)
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
3dru
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2017, o 23:46

Re: Zmiany w szablonie Sento

przez 3dru » 23 mar 2017, o 17:08

Dziękuje Sebastian, działa.

Odnośnie tego motywu SENTO, możliwości tego motywu są okrojone, ale przy zakupieniu UPGRADE za 35$ będzie więcej możliwości zgadza się?

Pytam, bo cały czas pojawiają mi się nowe elementy do poprawy, chciałbym na przykład zmienić domyślny pomarańczowy kolor hiperącza na jakiś inny i też nie mogę tego znaleźć. Pytałem też o "Nothing found", czy jedyna opcja to usunięcie kilku linijek z "No-results.php" po każdej aktualizacji?

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Zmiany w szablonie Sento

przez Sebastian Cieślak » 23 mar 2017, o 20:02

Dokładnie, to taki chwyt marketingowy, pokażemy że jest ładne i jak fajnie działa ale jak pobierzesz wersję demo to zobaczysz nawet nie 50% możliwości owego produktu, to samo tyczy się premium pluginów, które ładnie się prezentują ale trzeba za nie słono płacić żeby cieszyć się w całości z ich funkcji.

Co do koloru czcionek to sprawdzałeś czy nie masz w personalizacji motywu opcji Styling albo Kolory/Colours?
Jeśli nie to jest też jedna wtyczka, która bez ingerencji w kod pozwala bawić się czcionkami na stronie i kolorami hiperłączy > https://pl.wordpress.org/plugins/easy-google-fonts/ Pozdrawiam :)
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
Fibbo
Bloger
 
Posty: 289
Reputacja: 28 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: Zmiany w szablonie Sento

przez Fibbo » 23 mar 2017, o 20:05

Ewentualnie możesz stworzyć sobie motyw potomny i style edytować bezpośrednio w kodzie.
Sebastian Cieślak lubi ten wpis.
I <3 Wordpress.

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Zmiany w szablonie Sento

przez Sebastian Cieślak » 23 mar 2017, o 20:10

No i zapomniałbym tak jak kolega mówi, a dodam że łatwiej będzie ci jeszcze korzystać z Dodatkowego CSS, jest to o wiele bezpieczniejszy sposób dla kogoś nie obytego z prawidłowym funkcjonowaniem kodu style.css ;)
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
3dru
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2017, o 23:46

Re: Zmiany w szablonie Sento

przez 3dru » 27 mar 2017, o 23:22

Dzieki za odpowiedzi. Próbuję narazie google fonts i z tego co zaobserwowałem to niema tam zmiany kolorów linków, podświetlania itp. Albo ten motyw jest bardzo okrojony albo gdzieś źle patrze. Udało mi się zmienić w css.style kolor linków wrzucanych na strony jako hiperłącza z edytora (lub href), udało mi się także odnaleźć linijkę odpowiedzialną za główne menu (zakładki), ale nie mogę znaleźć możliwości zmiany koloru jak już wejdę z zakładek do konkretnej podstrony. Patrzyłem oczywiście w kodzie pól "sub-menu" wpisywalem także sam "#kolor".

Obrazek




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Motywy Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości

cron