Zdjęcia na stronie głównej

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Adrian Barański
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lut 2017, o 23:09

Zdjęcia na stronie głównej

przez Adrian Barański » 27 lut 2017, o 23:16

Witam, chciałbym aby zdjęcia na stronie głównej pokazywały się bez klikania w rozwinięcie wpisu. Prosiłbym o szczegółowe wytłumaczenie bo jest całkiem świeży w wordpress.
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź ;)

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Zdjęcia na stronie głównej

przez Sebastian Cieślak » 27 lut 2017, o 23:37

Ciężko zrozumieć o co ci tak naprawdę chodzi czy o obrazek wyróżniający posta, czy o parę zdjęć w danym wpisie czy też o galerię...

Wytłumacz i pokaż co obecnie masz, a co chciałbyś widzieć :) (proszę o zdjęcia). Pozdrawiam
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
Adrian Barański
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lut 2017, o 23:09

Re: Zdjęcia na stronie głównej

przez Adrian Barański » 28 lut 2017, o 00:02

Jeden obraz który wyróżnia poszczególny wpis. Na stronie głównej można przeczytać sam tekst. Chciałbym aby widoczny był jeden obraz razem z treścią na głównej stronie.

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Zdjęcia na stronie głównej

przez Sebastian Cieślak » 28 lut 2017, o 00:37

Ok to masz dwie opcje, bo to w sumie to samo, ale bezpieczniej jest dodać obrazek wyróżniający wpis >
wordpress-obrazek-wyrozniajacy.png
wordpress-obrazek-wyrozniajacy.png (49.63 KiB) Przeglądane 399 razy
Druga opcja poprzez przycisk nad polem do tekstu "Dodaj medium" ale tam wstawiasz w pole tekstowe obraz czyli jest razem z tekstem, a obrazek wyróżniający ma za zadanie tylko prezentować obrazek wpisu, ale gdy klikniesz w niego to po przejściu do pełnego artykułu obrazek ginie, a zostaje sam tekst. Jeśli chcesz mieć i obrazek na stronie głównej i po wejściu na wpis to zrób drugi krok czyli dodaj medium. Pozdro
Adrian BaraÅski lubi ten wpis.
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
Adrian Barański
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lut 2017, o 23:09

Re: Zdjęcia na stronie głównej

przez Adrian Barański » 1 mar 2017, o 00:04

Dzięki wielkie! :D

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Zdjęcia na stronie głównej

przez Sebastian Cieślak » 1 mar 2017, o 01:03

Nie ma sprawy, pozdrawiam :)
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość