Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
Avatar użytkownika
Seth
 
Posty: 17
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 sty 2014, o 17:18

Re: AdTail - możliwość zarobienia

przez Seth » 15 sty 2014, o 22:13

Swego czasu istniała platforma admatik: http://admatik.pl
Pełen automat zarówno dla wydawcy jak i zleceniodawcy na przejrzystych warunkach.
O ile mnie pamięć nie myli, były przymiarki do blogosfery.
Z ciekawości zerknąłem i jak widzę v2.0 nadchodzi.
Jeśli faktycznie dojdzie do eskansji na rynek mikroreklamy, to nie omieszkam się przekonać.
Zawsze wybieram rodzime rozwiązania nad zagranicznymi jeśli jest to możliwe :)

Chyba się skuszę na maila z pytaniem co mają w planach.

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez Master » 19 sty 2014, o 12:56

Witam
zakładam nowy temat bo chce poznać wasze zdanie na temat zarabianie na reklamie ?
Jaki jest najlepszy "patent" - sposób na zarobek. Oczywiście chodzi o umieszczanie reklamy na stronie www czy blogu.
Omijamy Adtail!

macie jakieś inne ciekawe "patenty i sposoby" na zarobek ?

no avatar
anielka41
Świeżak
 
Posty: 77
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 kwi 2013, o 12:28

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez anielka41 » 31 sty 2014, o 09:14

Na dzień dzisiejszy najwięcej można zarobić na adsense - reklamy kontekstowe
Jeżeli chodzi o pp to polecam porównywarki lub targetowe pp

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez DMati » 31 sty 2014, o 15:01

Przy stronie z dużą oglądalnością można spróbować z Tradedoubler. Duże zyski jeżeli ktoś coś kupi, gdzieś się zarejestruje czy wykona inną określoną akcję. Jedynie co to kwestia dopasowania tematyki reklam.

Avatar użytkownika
LarryKowalsky
 
Posty: 11
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2014, o 15:19

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez LarryKowalsky » 20 mar 2014, o 15:52

Sprzedaż linków pod pozycjonowanie. Ten temat również warto rozpatrzeć. Chętnych znajdziesz na pewno wielu.

no avatar
szrot
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 sty 2014, o 00:14

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez szrot » 27 lip 2014, o 16:40


no avatar
Dom mediowy Pimedia
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sie 2014, o 10:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez Dom mediowy Pimedia » 19 sie 2014, o 10:59

Mnie się wydaje, że największy zarobek jest w afiliacjach i PP

no avatar
Adik
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 paź 2014, o 13:55

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez Adik » 9 paź 2014, o 14:42

Może prolink? też z niego idzie wyciągnąć trochę grosza.

no avatar
MałyDuch
 
Posty: 16
Reputacja: 1 pkt
Od: 23 paź 2014, o 19:42

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez MałyDuch » 23 paź 2014, o 20:27

sprzedaż miejsca na bannery linki itp we własnym zakresie nie przez żadną firmę też jest opłącalne.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 411
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Zarabianie na Reklamie - najlepszy sposób ?

przez DMati » 24 paź 2014, o 20:37

@Adik ojj nie wiem, teraz czarne chmury nad gieldami, pagerank idzie do kosza, google zwalcza gieldy, strony dostaja po dupskach. Jak masz jakieś mało ważne strony to tak, można się w to bawić. Nie wiem jak inne gieldy ale np: wspomniany przez ciebie prolink a dokladnie ich skrypt nie współpracuje z nowszymi wersjami php niż 5.4 także to kolejny minus.

@malyduch zalezy, jak strona popularna i reklamodawcy sie pchaja drzwiami to mozna samemu wystawiac fakturki itd. ale jak trzeba zachecac/szukac reklamodawców lub co gorsza team mały to lepiej nawiazac wspolprace z kims, odpalisz prowizje ale zyskujesz czas.

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post