Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
katarzynatnowak
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 gru 2017, o 19:35

Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez katarzynatnowak » 6 gru 2017, o 19:47

Zapomniałam hasło do bloga: https://katarzynatnowak.wordpress.com/
Nie da sie normalnie zresetować zresztą zmieniłam adres email a do starej poczty nie mam już dostepu.
Czy istnieje jakiś prosty dla mnie sposób dostania sie do kokpitu? Albo czy ktoś mi pomoże zmienić hasło i login?

no avatar
mirokoda
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez mirokoda » 6 gru 2017, o 20:07

trudna sprawa... proponuję php_myAdmin w bazie danych w tabeli users zmienić email... potem na ekranie logowania "nie pamiętam hasła". Może się uda
mirokoda? o ja nie mogę... microkoda. com | kuba mazur

no avatar
katarzynatnowak
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 gru 2017, o 19:35

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez katarzynatnowak » 7 gru 2017, o 10:48

a gdzie jest baza danych? Do kokpitu nie moge wejśc. Jak to zrobić?

no avatar
mirokoda
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez mirokoda » 7 gru 2017, o 10:59

na serwerze, tam gdzie strona jest hostowana.
mirokoda? o ja nie mogę... microkoda. com | kuba mazur

no avatar
katarzynatnowak
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 gru 2017, o 19:35

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez katarzynatnowak » 7 gru 2017, o 14:24

Gdzie sie moge dowiedzieć jaki jest adres tego serwera?

no avatar
mirokoda
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez mirokoda » 7 gru 2017, o 15:11

z tego co widzę Twój blog jest na wordpress.com. Czyli tam znajduje się baza danych Twojego bloga. Spróbuj się zalogować przez stronę główną. Ewentualnie poszukaj pomocy na https://en.support.wordpress.com/
mirokoda? o ja nie mogę... microkoda. com | kuba mazur

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez Mietek » 8 gru 2017, o 15:55

Witam, nie chce zakładać nowego wątku bo mam taki sam problem.
Tyle tylko, że próbowałem zmieniać hasło na różne przedstawione sposoby ( reset hasła, w php myadmin - i komendami sql i user_pass ). niby wszystko zmienia ale zalogować sie nie mogę .
cały czas wyskakuje :
"BŁĄD: Pliki ciasteczek zostały zablokowane. Więcej na ten temat można przeczytać w dokumentacji lub spróbować na forum.
Log in with WordPress.com
You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to ........."
proszę o pomoc

no avatar
mirokoda
 
Posty: 40
Reputacja: 1 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez mirokoda » 8 gru 2017, o 16:28

bo tak hasła nie zmienisz. Ono jest szyfrowane. Jedynie co się da to w bazie danych zmienić swój mail a potem z ekranu logowania zażądać wysłania nowego hasła
mirokoda? o ja nie mogę... microkoda. com | kuba mazur

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez Mietek » 8 gru 2017, o 16:34

nawet jak używam MD5 ?

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Zapomniane hasło/nie moge sie dostać do kokpitu

przez Mietek » 8 gru 2017, o 16:37

do tego dodam że mam dostęp i dostaję maila ze zmianą hasła ale jak klikam w link otwiera sie biała strona i nic sie nie wczytuje !?