Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
polaros
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2018, o 00:09

Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez polaros » 12 sty 2018, o 00:18

Witam. Stworzyłem na Wordpress stronę i mam problem z jej poprawnym wyświetlaniem.
Strona po obublikowaniu wygląda tak:
wordpress 1.jpg
wordpress 1.jpg (139.37 KiB) Przeglądane 408 razy

Natomiast po kilku godzinach wygląda juz tak:
wordpress 2.jpg
wordpress 2.jpg (113.59 KiB) Przeglądane 408 razy

Dopiero po zalogowaniu sie do panelu administracyjnego i kliknięciu w link ponownie wyświetla ją na kilka godzin poprawnie.
Walcze z tym problemem juz od dłuższego czasu i za cholerę nie mogę się z nim uporać.
Może macie jakieś pomysły? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

no avatar
mirokoda
Świeżak
 
Posty: 94
Reputacja: 4 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez mirokoda » 12 sty 2018, o 09:54

link do strony?
polaros lubi ten wpis.
microkoda. com | kuba mazur

no avatar
polaros
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2018, o 00:09

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez polaros » 12 sty 2018, o 22:13

mirokoda napisał(a):link do strony?

Proszę:
http://online-cash.co.uk/zarabiaj-w-domu-2/

Tak jak wspominałem. Wystarczyło, że przed chwilą sie zalogowałem do kokpitu i juz wyświetla poprawnie. Ale za kilka godzin powróci do strony bez treści... :( Nie mam pojecia o co chodzi.

no avatar
mirokoda
Świeżak
 
Posty: 94
Reputacja: 4 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez mirokoda » 12 sty 2018, o 23:57

napisz proszę o której się jutro zalogujesz
microkoda. com | kuba mazur

no avatar
polaros
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2018, o 00:09

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez polaros » 14 sty 2018, o 17:43

właśnie to zrobiłem , ponieważ strona znowu nie działała poprawnie. Rozumiem, że nikt mi nie pomoże z problemem

no avatar
mirokoda
Świeżak
 
Posty: 94
Reputacja: 4 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez mirokoda » 15 sty 2018, o 14:50

szczerze mówiąc to wczoraj obserwowałem Twoją stronę i wyświetlała się ok. Dziś też będę. Jak na razie jest dobrze.
microkoda. com | kuba mazur

no avatar
polaros
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 sty 2018, o 00:09

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez polaros » 22 sty 2018, o 20:53

czyli nikt nie spotkał sie z tym problemem i nie może mi pomóc ??

no avatar
mirokoda
Świeżak
 
Posty: 94
Reputacja: 4 pkt
Od: 15 lis 2017, o 09:13

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez mirokoda » 23 sty 2018, o 19:40

serio masz bardzo dziwny problem. Faktycznie raz Twoja strona wyświetliła mi się na surowo, w sensie bez żadnego formatowania. Potem było już ok. bez problemów. Nie wiem Co Ci poradzić... wybacz.
microkoda. com | kuba mazur

Avatar użytkownika
szamaniwp.pl
 
Posty: 39
Reputacja: 5 pkt
Od: 24 sty 2018, o 21:12

Re: Wordpress problemy z poprawnym wyświetlaniem strony

przez szamaniwp.pl » 24 sty 2018, o 21:34

Przyczyną problemów może być wczytywanie elementów z zewnętrzych zasobów.
Przykład: http://mariuszlada.getleads.pl/wp-conte ... g-list.png
Opieka nad stronami na WordPressie https://szamaniwp.pl




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron