Wordpress problem z zalogowaniem na wp-admin

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
GorkyRow

Reputacja: 0 pkt
Od: 25 lip 2018, o 17:37

Wordpress problem z zalogowaniem na wp-admin

przez GorkyRow » 25 lip 2018, o 18:05

Witam, jeśli piszę w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie posta w jego prawidłowe miejsce.
Zatem parę dni temu zdarzyło się coś dziwnego, mianowicie dodając/ edytując strony który były oznaczone jako prywatne i chcą dodać kolejną nową stronę zostałem powiadomiony że nie mam takich uprawnień ( nie byłem wtedy zalogowany jako admin) podczas próby przelogowania się do panelu wordpressa domena.pl/wp-admin zostawałem przekierowany na taką strone: domena.pl/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fdomena.pl%2Fwp-admin%2F&reauth=1 Po tym nawet admin nie mógł się zalogować, sądziłem że skoro nie wyskakuje żaden błąd tylko pojawia się wyżej wymienione przekierowanie to jest coś nie tak z plikiem do logowania na panel wp. Jednak kiedy zabrała się do tego inna osoba, która stworzyła tą stronę, to owszem naprawiła i nie ma już problemu w logowaniu,ale stwierdziła że to dlatego iż jedna strona była otwarta w tym samym czasie w standardowym edytorze wp oraz w live editor i to przez to się tak zadziało. Dla mnie jest to troche dziwne, bo parę dni wcześniej (przed problemem edytowałem w ten sposób strony)( i wtedy żadnego problemu z zalogowaniem nie było a zawsze zapisywały się zmiany z ostatniej edycji) Moje pytanie jest takie, co mogło spowodować ten problem oraz czy edytowanie na pewno spowodowało ten problem?

no avatar
grzegorzkrk

Reputacja: 2 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09

Re: Wordpress problem z zalogowaniem na wp-admin

przez grzegorzkrk » 28 lip 2018, o 21:51

Nie mogłeś się zalogować, bo nie przyjmował danych do logowania (login/hasło), czy /wp-admin nie działało?

no avatar
Damian91

Reputacja: 0 pkt
Od: 7 cze 2018, o 14:49

Re: Wordpress problem z zalogowaniem na wp-admin

przez Damian91 » 9 sie 2018, o 12:30

Piszesz w strefie bloggera. Raczej nie ten dział.