Wordpress jako sklep

Dział na temat newsów ze świata Wordpressa, trendy, nowości, wizje rozwoju.
no avatar
edugrafia
 
Posty: 2
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 mar 2014, o 10:26

Wordpress jako sklep

przez edugrafia » 27 mar 2014, o 12:06

Czy używa ktoś z Was Wordpressa w formie sklepu ?

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 588
Reputacja: 37 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Wordpress jako sklep

przez admin » 28 mar 2014, o 21:53

Szczerze mówiąc nigdy nie używałem WP jako sklepu ale rozważałem taką możliwość, uważasz że warto się zainteresować tym tematem na poważnie ? ;)

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 410
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Wordpress jako sklep

przez DMati » 29 mar 2014, o 10:35

Jak mowa o sklepie to zainteresuj się Drupalem, szczególnie dystrybucją commerce kickstarter?

Avatar użytkownika
Seth
 
Posty: 17
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 sty 2014, o 17:18

Re: Wordpress jako sklep

przez Seth » 10 cze 2014, o 10:17

DMati napisał(a):Jak mowa o sklepie to zainteresuj się Drupalem, szczególnie dystrybucją commerce kickstarter?

Jeśli miałby użyć drupala, to lepiej aby się z nim dobrze zapoznał, zamiast korzystać z gotowej paczki, która i tak bazuje na module commerce. W tej kwestii bardziej mi pasuje tandem drupal + ubercart i bije na głowę woocommerce do wordpressa. Byłbym jeszcze optował za dojrzałym virtuemart do joomla, ale polityka wydawnicza tego CMS-a przestał mi się podobać tak samo, jak chrome czy firefox.

Nie ma co się jednak czarować.Sklep oparty na CMS-ie dedykowanym zarządzaniu wyłącznie treścią nie nadaje się do sprzedaży więcej niż kilkunastu przedmiotów.

Avatar użytkownika
kosekwordpress
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 24 cze 2014, o 19:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Wordpress jako sklep

przez kosekwordpress » 24 cze 2014, o 20:13

Ja używam na swojej stronie z dodatkiem WooCommerce i daje radę: www.kosek.krakow.pl

no avatar
RafoX
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 30 wrz 2014, o 00:42

Re: Wordpress jako sklep

przez RafoX » 30 wrz 2014, o 00:55

kosekwordpress napisał(a):Ja używam na swojej stronie z dodatkiem WooCommerce i daje radę: www.kosek.krakow.pl

nigdy nie widziałem sklepu na WP ale bardzo fajnie to wygląda.

no avatar
Adik
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 paź 2014, o 13:55

Re: Wordpress jako sklep

przez Adik » 9 paź 2014, o 14:11

Sklep raczej nie wypali pod WP bo to typowo blogowy skrypt. Jednak odpowiednie modyfikacje i wszystko można zdziałać.

Avatar użytkownika
Netim
 
Posty: 9
Reputacja: 1 pkt
Od: 12 wrz 2014, o 13:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wordpress jako sklep

przez Netim » 20 paź 2014, o 15:52

Sklep oparty o WP może się sprawdzić w przypadku małej ilości produktów, nie warto rzucać się na głęboką wodę z większymi zasobami. Wykorzystaj wtyczkę WooCommerce i pomyśl o dobrym szablonie pod sklep (ale pamiętaj, że zdecydowana większość jest dostosowana do rynku amerykańskiego, więc nie zawsze będzie łatwo w odpowiedni sposób go zmodyfikować).

no avatar
MałyDuch
 
Posty: 16
Reputacja: 1 pkt
Od: 23 paź 2014, o 19:42

Re: Wordpress jako sklep

przez MałyDuch » 23 paź 2014, o 20:10

Chętnie bym zobaczył jeszcze jakieś realizacje sklepów na WP prowadzi ktoś jeszcze?

no avatar
karola
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 lis 2014, o 22:33

Re: Wordpress jako sklep

przez karola » 7 lis 2014, o 00:09

Ten wklejony sklep wygląda bardzo porządnie. Chociaż racja, jeżeli jest więcej produktów, to już nie będzie się tak dobrze sprawdzało.

Następna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Nowości, technologie, plotki

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości