Wordpress - edycja posta

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
adam23450
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 cze 2018, o 09:36

Wordpress - edycja posta

przez adam23450 » 3 cze 2018, o 09:40

Mam problem z edycją postów w wordpress. Nie wyświetla mi się edytor (pogrubienie, pochylenie, czcionka itp. ) a tekst jest biały, na localhost działa dobrze. Stronę mam na DNS cloudflare. Jak to naprawić?
Załączniki
SHU_2lVrqv.png
SHU_2lVrqv.png (84.51 KiB) Przeglądane 170 razy
SHU_GMKNlZ.png
SHU_GMKNlZ.png (14.47 KiB) Przeglądane 170 razy
SHU_amW865.png
SHU_amW865.png (49.47 KiB) Przeglądane 170 razy

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Wordpress - edycja posta

przez bercik156 » 3 cze 2018, o 12:16

1. Zobacz czy Ci sie ten edytor frontów nie schowal (po prawej stronie na górze masz taka rozwijana zakladkę).

2. Jesli to nie pkt. 1 to otworz w przeglądarce narzędzia developerskie i zobacz czy nie ma żadnych blędów i czy strona Ci sie nie ładuje w nieskończoność.

3. Poszukaj w ustawieniach WP Rocket wyłączenia cachowania dla Admina.
adam23450 lubi ten wpis.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
adam23450
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 cze 2018, o 09:36

Re: Wordpress - edycja posta

przez adam23450 » 3 cze 2018, o 13:43

bercik156 napisał(a):1. Zobacz czy Ci sie ten edytor frontów nie schowal (po prawej stronie na górze masz taka rozwijana zakladkę).

2. Jesli to nie pkt. 1 to otworz w przeglądarce narzędzia developerskie i zobacz czy nie ma żadnych blędów i czy strona Ci sie nie ładuje w nieskończoność.

3. Poszukaj w ustawieniach WP Rocket wyłączenia cachowania dla Admina.


Edytora nie widzę - możesz jakoś dokładniej przytoczyć gdzie się ona znajduje?
Mam tak:
Załączniki
SHU_2VOO5j.png
SHU_2VOO5j.png (237.54 KiB) Przeglądane 159 razy

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Wordpress - edycja posta

przez bercik156 » 3 cze 2018, o 16:15

Według tego co podałeś (błędy w konsoli) to nie ładuje Ci sie tinymce, a raczej nie w tej kolejności co powinno się ładować i przez to jest jak jest. Spróbuj wyłączyć na poczatek minifikacje js i zobacz czy działa :)
adam23450 lubi ten wpis.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
adam23450
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 cze 2018, o 09:36

Re: Wordpress - edycja posta

przez adam23450 » 3 cze 2018, o 16:29

bercik156 napisał(a):Według tego co podałeś (błędy w konsoli) to nie ładuje Ci sie tinymce, a raczej nie w tej kolejności co powinno się ładować i przez to jest jak jest. Spróbuj wyłączyć na poczatek minifikacje js i zobacz czy działa :)

Jak to wyłączyć?

no avatar
adam23450
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 cze 2018, o 09:36

Re: Wordpress - edycja posta

przez adam23450 » 3 cze 2018, o 16:40

Na localhost wszystko ładuje się poprawnie. Może to wina po stronie serwera?

no avatar
adam23450
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 cze 2018, o 09:36

Re: Wordpress - edycja posta

przez adam23450 » 3 cze 2018, o 17:07

Dobra naprawione. Wystarczyło nadać uprawnienia folderom 755

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Wordpress - edycja posta

przez bercik156 » 3 cze 2018, o 17:45

To dobrze że udało Ci się to naprawić :) To kolejna rzecz do sprawdzenia miała być :D
adam23450 lubi ten wpis.
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość