Woocommerce - kalkulator wysyłki

Masz problem z modyfikacją wtyczki Wordpress, to odpowiednie miejsce na Twój wpis.
no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 12 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

Woocommerce - kalkulator wysyłki

przez bercik156 » 12 kwi 2018, o 18:04

Cześć,

Mam pilny temat do ogarnięcia i liczę na Waszą pomoc w rozwiązaniu moje problemu.

Muszę przenieść kalkulator wysyłki z koszyka na stronę główną do sidebara. Nie byłoby to problemem ale kalkulator musi wyswietlić koszt dostawy jeszcze przed dodaniem produktu do koszyka.

Jak to ugryzć?

Samo wywołanie kalkulatora poza koszykiem czy produktem daje efekt wiadomy. Brak formularza tylko zeby skontaktować sie z administracja. Znowu kalkulator opiera się na pełnym już koszyku i dopiero oblicza koszt dostawy po kodzie pocztowym. Czyli koszt przesyłki musi być uwzględniony potem też w koszyku...
Pomogłem? Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
bercik156
Świeżak

Re: Woocommerce - kalkulator wysyłki

przez bercik156 » 18 kwi 2018, o 04:17

Nikt nic ?

szamaniwp.pl

Reputacja: 5 pkt
Od: 24 sty 2018, o 21:12

przez szamaniwp.pl » 3 maja 2018, o 09:11

Rozwiązałeś problem? Jeśli nie to napisz na czym bazować ma kalkulator. Jak wyglądają koszty wysyłki? Czy mają się zmieniać się w zależności od produktów znajdujących się w koszyku?
Opieka nad stronami na WordPressie https://szamaniwp.pl

no avatar
bercik156
Świeżak

przez bercik156 » 3 maja 2018, o 13:18

Nie rozwiazalem niestety.

Kalkulator ogolnie ma wygladac tak.

Na stronie glownej sklepu ma byc pierwszy etap kalkulatora tzn klient podaje swoje dane tj. Miejscowosc i kod pocztowy i z tego obliczany jest koszt dostawy. Potem powinien pojawic sie zwykly koszyk "pusty" z kosztem dostawy juz. Potem powinien brac progi cenowe ktore sa juz ustawione i zaleznie od calkowitego kosztu produktow albo dostawa jest darmowa albo platna zaleznie od kodu pocztowego.

Normalnie mozna by bylo to ogarnac dodajac pusty wygenerowany produkt do koszyka z cena przesylki. Potem juz tylko zabawa w sprawdzanie, ale znowu woo musi miec w bazie produkt zeby go dodac do koszyka i sie kolo zamyka... Chyba ze to da sie inaczej zalatwic?