Wasze hobby

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
kinga46563
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 lis 2017, o 23:12

Re: Wasze hobby

przez kinga46563 » 4 lis 2017, o 01:58

Nordic Walking, wkręcił mnie nieziemsko i wcale nie jest to sport dla starszych Pań :P.

no avatar
paloma88554
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 lis 2017, o 09:54

Re: Wasze hobby

przez paloma88554 » 23 lis 2017, o 16:42

Modelarstwo !

no avatar
patrycja53201
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 lis 2017, o 17:05

Re: Wasze hobby

przez patrycja53201 » 24 lis 2017, o 09:55

A co byście poradzili jeśli nie mogę się zbyt obciążać fizycznie ( kolano ) ale nie chcę też siedzieć w domu :/.

no avatar
Akuratny448
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 gru 2017, o 08:25

Re: Wasze hobby

przez Akuratny448 » 26 gru 2017, o 09:42

Bez kolana to najlepsze będzie pływanie, bardzo mocno odciąża stawy oraz kości ale jednocześnie bardzo mocno wpływa na mięśnie.

no avatar
Hihotradas
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 lut 2018, o 16:28

Re: Wasze hobby

przez Hihotradas » 2 lut 2018, o 17:14

Bardzo zajęło mnie granie na giełdzie z opcjami binarnymi - xbinop.com/pl/opinia/iqoption Generalnie działa to jak zwyczajna giełda ale różnice są znaczne bo ryzyko jest znacznie mniejsze i nie musimy się tak straszliwie obawiać jakiś potencjalnych strat :). Paradoksalnie jest to też przyjemne co czujemy nieziemską satysfakcję kiedy uda nam się ogarnąć jakąś dużą paczkę sporo wartych akcji danego typu.

no avatar
somchaitaj
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 12 lut 2018, o 14:14

Re: Wasze hobby

przez somchaitaj » 12 lut 2018, o 14:28

Ja oprocz tradycyjnych hobby jak pilka raz w tygodniu na hali czy silowni od czasu do czasu od zawsze chcialem znalesc znalesc cos co polaczy hobby z mozliwoscia zarabiania.. Sposrod wielu mozliwosci najbardziej przypadlo mi do gustu inwertowanie na rynkach finansowych, a dokladnie inwestowanie w opcje binarne. Duzym plusem jest to ze nie trzeba spedzac calych dni przed komputerem. Jesli chodzi o same szczegoly to zajelo mi doslownie kilka dni zrozumienie opcje-binarne.pl. Opcje binarne to doskonale polaczenie hobby z inwestycjami.

no avatar
martyna782
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 lut 2017, o 21:27

Re: Wasze hobby

przez martyna782 » 14 lut 2018, o 20:33

Zdecydowanie piłka nożna. Jest to jedna z moich pasji. Niestety nie mam środków finansowych, by realizować się w stu procentach, ale korzystam na tyle, ile mogę.

no avatar
niemiecki
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 16 mar 2018, o 19:21

Re: Wasze hobby

przez niemiecki » 16 mar 2018, o 19:26

Lubię architekturę austriacką, szczególnie Wiednia
Pozdrowienia
Paweł
tłumacz niemieckiego

no avatar
clash
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 maja 2018, o 14:04

Re: Wasze hobby

przez clash » 11 maja 2018, o 14:12

Mnie ostatnio pasjonują sporty wodne:)
Już zapis na kurs windsurfingu poszedł, w czerwcu szykuję się wielkie surfowanie:) już się nie mogę doczekać. Będzie zabawa, będzie się działo:)

no avatar
fretczka
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 maja 2018, o 23:34

Re: Wasze hobby

przez fretczka » 13 maja 2018, o 23:39

Oprócz tworzenia stron zajmuje mnie jazda na rowerze i okazjonalne starty w zawodach.
________
porównywarka pożyczek na raty pozycznaraty.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Na "prawie" każdy temat

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron