Strona 1 z 1

Motyw podobny do innej strony

PostNapisane: 1 wrz 2017, o 16:45
przez FocuS
Witam, mam za zadanie stworzyć stronę podobną do tej: http://www.marcinprokop.com i potrzebuje na początek darmowego motywu który by się nadał. Sam szukałem i sprawdzałem kilka, ale że jestem laikiem w tworzeniu stron opartych na wp i dopiero się uczę i jak dotąd tworzyłem strony żeby się nauczyć z tutoriali na youtube to nie mam wystarczej wiedzy jeszcze żeby w szybkim czasie poradzić sobie ze wszystkimi problemami :( Również chciałbym się zapytać jak uzyskać efekty przejść takich jak na stronie i w jaki sposób? Chciałbym się dowiedzieć czy w łatwy sposób można zmieniać kod CSS i czy z poziomu wordpresa czy plików źródłowych oraz jak dodawać skrypty JS? Znam dobrze HTML, CSS i podstawy JS i jQuery lecz muszę tą stronę zrobić na wp.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Re: Motyw podobny do innej strony

PostNapisane: 4 wrz 2017, o 08:20
przez kris_goldweb
Nic specjalnego - wiekszosc motywow tak dopasujesz. Kazdy motyw z Visual composerem to ogarnie ;)

Re: Motyw podobny do innej strony

PostNapisane: 4 wrz 2017, o 18:12
przez FocuS
Tylko visual composer nie jest darmowy a mi trzeba darmowy :( Coś tam skleiłem na motywie illdy, ale ciężko dokonać zmian w zwykłym motywie. Poza tym dużo kodu strasznie i tak jest a co mówić jak się jeszcze dodaje coś swojego.

Re: Motyw podobny do innej strony

PostNapisane: 18 wrz 2017, o 13:14
przez henk47
Zajrzyj sobie na stronę www.themeforest.net.pl. Tam znajdziesz mnóstwo szablonów, które na pewno Cię zainteresują. A jeśli masz inne problemy, to tam na pewno Ci pomogą stworzyć ciekawą stronę. Zaznaczam, że nie jest to darmowe, ale koszty nie są wcale duże, a można zainwestować i wyjść na tym bardzo dobrze.

Re: Motyw podobny do innej strony

PostNapisane: 21 wrz 2017, o 03:35
przez jaworowi.cz
Praktycznie każdy motyw z edytorem wizualnym i opcją OnePage Ci to ogarnie :)
Jeżeli to pod biznes - myślę, że naprawdę powinieneś się zainteresować motywami płatnymi, które mają i wspracie i dane demo - kupujesz, instalujesz, podmieniasz treść - gotowe :)

Re: Motyw podobny do innej strony

PostNapisane: 4 paź 2017, o 17:18
przez octamediator
jeżeli ta strona ma być tak prosta jak przykład to nie wiem czy nie lepiej by było napisanie tego od zera na bazie jakieś startowej skórki + framework typu bootstrap