Tuning bloga czyli modernizacja na całego

Dział dot. modyfikacji motywów Wordpress oraz rozwiązań napotkanych problemów.
no avatar
elektronic-27

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 cze 2013, o 20:52

Tuning bloga czyli modernizacja na całego

przez elektronic-27 » 8 cze 2013, o 22:23

Witam wszystkich. Założyłem sobie bloga na motywie Graphene. Wszystko działa ale chcę to trochę zoptymalizować. Szukałem już informacji w google ale ta wyszukiwarka jest za mądra i nie rozumie moich pytań... Coś niecoś udalo mi się jednak znaleźć i zrobić. Co się nie udało to jest poniżej; może wy pomożecie.

Na stronie głównej i kolejnych chciałbym zmienić tekst na inny, bo mam belkę STRONA GŁOWNA i dalej kolejne nazwy stron, ale na każdej z nich jak się ją otworzy jest ten sam tekst tak jakby tytuł artykułu, co wcale mi nie jest potrzebne; tytuł wpiszę sobie sam. Jak to zmienić?

Grafika przy logowaniu jest ta moja, podmieniona. Nie wiem jednak jak zmienić przy rejestracji i przypomnieniu hasła. Do wyrzucenia również ten tekst OPARTE NA WORDPRESIE. W których plikach grzebać?

Jak zrobić żeby po kliknięciu na stronę inną niż główna (taką z rozwijanym menu) otworzyła mi się ona z menu bocznym?

no avatar
Tepateady70
Świeżak

Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Tuning bloga czyli modernizacja na całego

przez Tepateady70 » 9 cze 2013, o 12:47

Nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz aby każda podstrona miała inny tekst? Przecież każdą stronę możesz osobno edytować.

no avatar
elektronic-27

Reputacja: 0 pkt
Od: 6 cze 2013, o 20:52

przez elektronic-27 » 9 cze 2013, o 18:20

Chyba właśnie kolega nie rozumie. Więc tak: otwieram stronę i tradycyjnie ładuje się strona główna a tam na początku STRONA GŁÓWNA i dopiero mój tekst. To jest widzę automatycznie wstawiane. Chcę ten niby tytuł wywalić lub zmienić. Na każdej kolejnej stronie/podstronie jest tak samo, ale tam może tak być. Chce tylko na głównej to zmienić.

no avatar
Beenarile
Świeżak

Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

przez Beenarile » 12 cze 2013, o 16:50

Wydaje mi się, że pomoże Ci ten link ;)

http://codex.wordpress.org/Template_Hierarchy