Szybka pożyczka

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
MaciekS
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 10 maja 2018, o 12:23

Szybka pożyczka

przez MaciekS » 16 lip 2018, o 23:38

Hej, ostatnio dostałem informację od mojego Klienta, że nie zdąży z zapłatą za daną usługę, a ja muszę opłacić kredyt. Czy znacie jakieś sprawdzone pożyczki online, ponieważ potrzebuję na szybko około 2 tysięcy? Znalazłem ofertę pożyczkodawcy MiniCredit https://mini-credit.pl/ czy ktoś z was korzystał z ich usług? Bardzo zależy mi na rzetelnej opinii, bo chciałbym wykonać tę usługę szybko.

no avatar
Renatka
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 cze 2018, o 11:05

Re: Szybka pożyczka

przez Renatka » 31 lip 2018, o 13:16

Nie znam tej firmy, ale korzystałam za to z tej oferty https://www.latwykredyt.pl/chwilowka-bez-odsetek. Taka chwilówka bez odsetek pomogła mi szybko podreperować domowy budżet i pozyskać gotówkę na kupno lodówki, która zaskoczyła mnie swoją awarią. W mojej opinii zrobiłam rozsądnie, spłaciłam ją, kiedy dostałam wypłatę i wszystko jest jak najbardziej w porządku.

Avatar użytkownika
Rosche
 
Posty: 20
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:26
Lokalizacja: Przy ciekawostkach

Re: Szybka pożyczka

przez Rosche » 1 sie 2018, o 13:32

Polecam vivus, ferratum bank, kuki.pl, extraportfel. To są pożyczkodawcy, u których pierwsza pożyczka jest darmowa. Lepiej wziąć u dwóch firm po tysiącu (1 tyś x 2 = 2tyś) i spłacić bez odsetek po miesiącu, niż mieć niespodzianki.

Te firmy są sprawdzone przeze mnie i pieniądze zawsze na czas, 0% na pierwszą pożyczkę i np. w kuki.pl czy vivusie jest możliwość przedłużenia spłaty za np. 100zł na kolejny miesiąc.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Szybka pożyczka

przez grzegorzkrk » 1 sie 2018, o 20:44

Faktycznie są darmowe?? Nie ma jakiś opłat wstępnych, ubezpieczeń, czy innego dziadostwa?

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Szybka pożyczka

przez bercik156 » 1 sie 2018, o 20:51

Sa darmowe jak splacisz na czas ale opoznij sie o 1 dzien albo i 1min i juz masz diabelskie rrso 400% i w górę ostatnio widzialem nawet w okolicach 700% u jakiegos no-name co sie oglaszal tak ze ryzyko jest jak sie nie wyrobisz :D
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

Avatar użytkownika
Rosche
 
Posty: 20
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:26
Lokalizacja: Przy ciekawostkach

Re: Szybka pożyczka

przez Rosche » 2 sie 2018, o 13:57

Tak jak pisałem wyżej, jest możliwość przedłużenia spłaty o kolejne 30 dni za około 100zł.
Pierwsza pożyczka z każdych wymienionych wyżej jest darmowa.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Szybka pożyczka

przez grzegorzkrk » 3 sie 2018, o 15:02

dzięki za info

no avatar
kolka
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 sie 2018, o 13:33

Re: Szybka pożyczka

przez kolka » 24 sie 2018, o 08:49

Nie ma za co :)


Powrót do Na "prawie" każdy temat

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości