Szybka pożyczka

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
MaciekS
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 10 maja 2018, o 12:23

Szybka pożyczka

przez MaciekS » 16 lip 2018, o 23:38

Hej, ostatnio dostałem informację od mojego Klienta, że nie zdąży z zapłatą za daną usługę, a ja muszę opłacić kredyt. Czy znacie jakieś sprawdzone pożyczki online, ponieważ potrzebuję na szybko około 2 tysięcy? Znalazłem ofertę pożyczkodawcy [moderacja] czy ktoś z was korzystał z ich usług? Bardzo zależy mi na rzetelnej opinii, bo chciałbym wykonać tę usługę szybko.

Avatar użytkownika
Rosche
 
Posty: 22
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:26
Lokalizacja: Małopolskie/Śląsk/Haga (Holandia Północna)

Re: Szybka pożyczka

przez Rosche » 1 sie 2018, o 13:32

Polecam vivus, ferratum bank, kuki.pl, extraportfel. To są pożyczkodawcy, u których pierwsza pożyczka jest darmowa. Lepiej wziąć u dwóch firm po tysiącu (1 tyś x 2 = 2tyś) i spłacić bez odsetek po miesiącu, niż mieć niespodzianki.

Te firmy są sprawdzone przeze mnie i pieniądze zawsze na czas, 0% na pierwszą pożyczkę i np. w kuki.pl czy vivusie jest możliwość przedłużenia spłaty za np. 100zł na kolejny miesiąc.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Szybka pożyczka

przez grzegorzkrk » 1 sie 2018, o 20:44

Faktycznie są darmowe?? Nie ma jakiś opłat wstępnych, ubezpieczeń, czy innego dziadostwa?

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 171
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Szybka pożyczka

przez bercik156 » 1 sie 2018, o 20:51

Sa darmowe jak splacisz na czas ale opoznij sie o 1 dzien albo i 1min i juz masz diabelskie rrso 400% i w górę ostatnio widzialem nawet w okolicach 700% u jakiegos no-name co sie oglaszal tak ze ryzyko jest jak sie nie wyrobisz :D
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

Avatar użytkownika
Rosche
 
Posty: 22
Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:26
Lokalizacja: Małopolskie/Śląsk/Haga (Holandia Północna)

Re: Szybka pożyczka

przez Rosche » 2 sie 2018, o 13:57

Tak jak pisałem wyżej, jest możliwość przedłużenia spłaty o kolejne 30 dni za około 100zł.
Pierwsza pożyczka z każdych wymienionych wyżej jest darmowa.

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak
 
Posty: 76
Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Szybka pożyczka

przez grzegorzkrk » 3 sie 2018, o 15:02

dzięki za info

no avatar
kolka
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 20 sie 2018, o 13:33

Re: Szybka pożyczka

przez kolka » 24 sie 2018, o 08:49

Nie ma za co :)

no avatar
EwaWAWA
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 26 paź 2018, o 16:49

Re: Szybka pożyczka

przez EwaWAWA » 26 paź 2018, o 17:25

koleżanka zajmuje się między innymi kredytami, polecam jej stronkę: mjanikowska.systempartnerski.pl

Jeżeli chodzi o chwilówki pozabankowe, najważniejsze to sprawdzić RRSO. Wiele firm oferuje pożyczki 0%, ale to mega ważne, żeby spłacić ją w całości w terminie, bo wystarczy 1 dzień i wtedy doliczają chorendalne kwoty, w takich sytuacjach RRSO wzrasta do kilkuset procent.
No i ta darmowa pożyczka jest tylko raz, wtedy warto skakać po firmach i w każdej wziąć tą pierwszą :)

no avatar
selim
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 gru 2018, o 18:34

Re: Szybka pożyczka

przez selim » 17 gru 2018, o 21:38

W banku Raiffeisen mają pożyczkę z RRSO 2,88%. Jest nieoprocentowana i rozłożona na 24 raty. RRSo wynika z prowizji bankowej która jest stała bez względu czy będzie się spłacać przez rok czy dwa.

Avatar użytkownika
seopst
Świeżak
 
Posty: 135
Reputacja: 4 pkt
Od: 18 maja 2015, o 17:08
Lokalizacja: PL

Re: Szybka pożyczka