szukam wtyczki dającej powiększony obraz

Jeśli szukasz wtyczki Wordpress to jest dział dla Ciebie
no avatar
Magda123
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 14:31

szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Magda123 » 19 sty 2017, o 14:41

Cześć,
jestem zupełnie nowym użytkownikiem WP. Jakoś udało mi się zrobić pierwszą stronę :)
Mam prośbę (wiem, że dla Was to musi być prościzna :D ). Chodzi mi o dodanie możliwości powiększenia obrazka na stronie, tak jak to wygląda na przykład tutaj
http://sontronic.pl/certyfikaty-serwis- ... -technics/
Bardzo prosta sprawa - najeżdżasz na obrazek, klikasz i masz np. 4 razy większy widok.
Bardzo proszę o pomoc :D

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Maxima » 19 sty 2017, o 14:56

Witam. Może nie tyle powiększenie co te obrazy to miniaturki a później za pomocą wtyczki są skalowane do żądanej wielkości. Ogółem chodzi o efekt lightboxa. Wypróbuj EverlightBox.

no avatar
Magda123
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 14:31

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Magda123 » 19 sty 2017, o 15:39

Tak, właśnie o taki efekt mi chodziło :). Dzięki :)
Ale, znowu pytanie podstawowe: jak skojarzyć wtyczkę z obrazkiem na stronie? Czy po instalacji wtyczki nie powinna się pojawić jej ikonka w edytorze? Tak jak wspomniałam, to są moje pierwsze doświadczenia z WP (pewnie pytania są irytująco banalne ;). Proszę o wyrozumiałość :)

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Maxima » 19 sty 2017, o 16:20

Aby wstawić obrazki i korzystać z tej wtyczki dodaj je jako galerię przez edytor.

no avatar
Magda123
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 14:31

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Magda123 » 19 sty 2017, o 17:15

Dzięki :)
Efekt prawie taki jak chciałam. Wolałabym, żeby powiększony obrazek pojawiał się na "na wierzchu" strony i dawał się zamknąć krzyżykiem... Domyślam się, że to kwestia innej wtyczki podobnego typu tzn. lightbox... Czy mogłabym prosić o jakąś podpowiedź?
Pozdrawiam ! :)

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Maxima » 19 sty 2017, o 17:46

Pojawia się na wierzchu, nie bardzo Cię teraz rozumiem. Aby zamknąć obrazek TYLKO krzyżykiem a nie klikając w tło strony odznacz w menu wtyczki FEATURES -> Close lightbox by clicking the background i zapisz zmiany.

no avatar
Magda123
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 14:31

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Magda123 » 19 sty 2017, o 20:32

Dzięki za odpowiedź . Sęk w tym, ze bez względu na to jak ustawię tę opcję, o której wspomniałeś, po kliknięciu małego obrazka (z galerii) ten większy obrazek pojawia się na nowej stronie, która zasłania zupełnie tę poprzednią.
Nie mogę uzyskać takiego efektu jak na tej stronie:
http://sontronic.pl/certyfikaty-serwis- ... -technics/

Pozdrawiam :)

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Maxima » 19 sty 2017, o 21:26

Źle coś robisz. Dodaj zdjęcia do galerii jak w tym opisie http://webfaces.pl/blog/wordpress-galer ... -tutorial/

Wyświetlenie na nowej stronie to domyślne ustawienia WP. Włączyłaś ogółem wtyczkę ?

no avatar
Magda123
 
Posty: 5
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sty 2017, o 14:31

Re: szukam wtyczki dającej powiększony obraz

przez Magda123 » 19 sty 2017, o 23:09

Maxima, dzięki za pomoc! :)
Zastosowałam w końcu wtyczkę "Huge IT Lightbox" i utworzyłam galerię z opcją "multimedia files" . Teraz, po kliknięciu w miniaturkę na stronie można przewijać obrazki w dużym rozmiarze. I o to chodziło!
Pozdrawiam serdecznie :)




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Szukam wtyczki

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron