Sklep na motywie Oria. Problem z kategoriami.

Dział dot. modyfikacji motywów Wordpress oraz rozwiązań napotkanych problemów.
no avatar
MariuszNie

Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:37

Sklep na motywie Oria. Problem z kategoriami.

przez MariuszNie » 27 lip 2018, o 16:47

Witam.

Uzywam wtyczki WooCommerce

Mam nastepujacy problem:

Zakladka sklep ma prawidlowy uklad, wysrodkowane i wszystko ok, link: http://www.artpodmaluje.pl/sklep/
ale jak sie juz wejdzie w jakas kategorie np. skrzynki i pudelka to wszystko ucieka mi do lewej strony.
Jak sie wejdzie w dany produkt w tej kategorii np. pojemnik na jajka to wszystko wraca do normy, jest ladnie wysrodkowane i opisane.

Jak zrobic by produkty w danej kategorii tez byly wysrodkowane jak na stronie "sklep"?

Dziekuje i pozdrawiam
Mariusz

no avatar
grzegorzkrk
Świeżak

Reputacja: 5 pkt
Od: 22 lip 2018, o 19:09

Re: Sklep na motywie Oria. Problem z kategoriami.

przez grzegorzkrk » 28 lip 2018, o 21:49

W elemencie <div id="primary" class="content-area"> usuń float: left; i dodaj margin: 0 auto; u mnie na zbadaj element zadziałało.
Pozdrawiam :D

no avatar
MariuszNie

Reputacja: 0 pkt
Od: 27 lip 2018, o 16:37

Re: Sklep na motywie Oria. Problem z kategoriami.

przez MariuszNie » 31 lip 2018, o 11:00

Witam. Dzieki za odpowiedz, ogolnie na stronach z kategoriami lepiej wtedy to wyglada, ale jest jeden problem, pozostale strony troche sie przestawiaja, panel z prawej strony ucieka na dol. Mysle ze ten template nie ma przewidzianych kategori i trzeba bylo by dodac w style.css oddzielny wiersz pod to, jak myslicie? Ktos wie jak to zrobic? Jak nie rozwiaze, to albo zostawie po staremu, albo trzeba bedzie zmienic template na przystosowany do kategorii w woocommerce.