Sieci afiliacyjne

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Sieci afiliacyjne

przez Artand » 2 mar 2013, o 18:24

Witam, chciałbym się zapytać czy korzystaliście kiedykolwiek z sieci afiliacyjnych w celu reklamy strony? Zauważyliście poprawę sprzedaży produktu? Możecie polecić innym konkretne sieci?

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Sieci afiliacyjne

przez Beenarile » 3 mar 2013, o 10:52

Osobiście nie korzystałem, ale nie wydaje mi się, żeby znacząco wpływały na sprzedaż oferowanych przez nas produktów. W sumie chętnie bym spróbował jak to na prawdę działa ;)

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Sieci afiliacyjne

przez Edmis19 » 3 mar 2013, o 16:19

Kiedyś przez pewien moment korzystałem z takich sieci. Znacząco pomogły w starcie sklepu internetowego. Później gdy już wyrobiłem markę sieci nie były potrzebne, a bardziej skupiałem się na pracą nad sami towarami. Zdecydowanie polecam ;)

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: Sieci afiliacyjne

przez Lonsot » 3 mar 2013, o 18:55

Skuteczność sieci zależy tylko i wyłącznie od tego czy trafiliśmy w dobrych odbiorców. Jeżeli źle wybraliśmy branże to nie ma możliwości żeby wzrost sprzedaży nagle wzrósł. Z tym jest tak jak ze wszystkim :D

Osobiście nie korzystałem z sieci afiliacyjnych, ale spróbowałbym. Możecie jakieś polecić?

no avatar
1Frum3
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Sieci afiliacyjne

przez 1Frum3 » 3 mar 2013, o 19:53

Korzystałem kiedyś z sieci afiliacyjnych. Wzrost sprzedaży był niewielki. Podliczając to co na nie wydałem i zarobek to wychodziłem na 0, a miałem tylko więcej pracy. Poleciłbym Wam tą w której się reklamowałem, ale niestety z rokiem 2012 zakończyła swoją działalność :/

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Sieci afiliacyjne

przez Beenarile » 5 mar 2013, o 07:30

Czyli tak jak pisałem, minimalny wpływ jest na sprzedaż, ale kokosów nie ma :/ Warto się zastanowić czy np. przy małych działalnościach jest sens pchać się w sieci.

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Sieci afiliacyjne

przez Bessuchim » 10 mar 2013, o 15:32

Dokładnie, przy małych działalnościach to nie ma sensu. Więcej pracy niż to warte. Inaczej sprawa wygląda przy dużych firmach. Wtedy sieci w dużym stopniu podnoszą sprzedaż ;)

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Sieci afiliacyjne

przez Fassescarde38 » 11 mar 2013, o 23:27

A możecie polecić jakieś sieci? Z chęcią bym spróbował, ale niestety nie wiem od czego zacząć :/

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: Sieci afiliacyjne

przez Lonsot » 13 mar 2013, o 22:37

Najlepiej zacznij od czytania poradników i różnej maści tutoriali o sieciach afiliacyjnych :D Zapoznasz się z kilkoma i będziesz wiedział o co w tym wszystkim chodzi :D

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: Sieci afiliacyjne

przez Bessuchim » 13 mar 2013, o 23:33

Czytałem opinie na kilkunastu portalach i według użytkowników, którzy się wypowiadali te sieci nie są jakieś wspaniałe. Nie wiem czy nie mieli szczęścia czy rzeczywiście tak jest ;?

Następna strona