Przypomnienie

Ważne komunikaty, ogłoszenia związane z działalnością forum.
no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 7 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

Przypomnienie

przez bercik156 » 17 kwi 2018, o 22:37

Cześć,

Co myślicie o takim rozwiązaniu, że są przypomienia o braku logowania od np 1-3msc? Po tym przypomnieniu np za 2 tygodnie zostaje usunięte konto na forum. Widziałem to rozwiązanie na innym forum czynnym od 5 lat i się sprawdza, ludzie wracają bo nie chcą stracić konta, a też przez to, że przypominają sobie o tym. :)

Jest 3612 użytkowników a loguje sie z tego pewnie z 1% (o ile w ogóle tyle :p)
Pomogłem? Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

szamaniwp.pl

Reputacja: 5 pkt
Od: 24 sty 2018, o 21:12

Re: Przypomnienie

przez szamaniwp.pl » 4 maja 2018, o 08:07

Samo przypomnienie spoko ale kasowanie konta po 2 tygodniach moim zdaniem to przesada. Konto można kasować ale np. przy roku nieaktywności.
Co z wątkami osób które ewentualnie się skasuje?
Opieka nad stronami na WordPressie https://szamaniwp.pl

no avatar
admin
Administrator

Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39

przez admin » 4 maja 2018, o 13:48

jest to ciekawa opcja, można by ją rozważyć jednak 2 tygodnie to trochę za krótki okres tak 3-6 miesięcy mogłoby być ok

no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 7 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

przez bercik156 » 4 maja 2018, o 14:05

szamaniwp.pl napisał(a):Samo przypomnienie spoko ale kasowanie konta po 2 tygodniach moim zdaniem to przesada. Konto można kasować ale np. przy roku nieaktywności.
Co z wątkami osób które ewentualnie się skasuje?

No moze po 2 tyg od przypomnienia przesada ale juz miesiac moim zdaniem spoko. Trzeba zauwazyc ze to przypomnienie i tak by bylo po np 3 miesiacach a potem jeszcze miesiac i kasowanie. Wiec juz sie robi 4 miesiace a to sporo :)

Z tym ze watki sie kasuja nie problem zrobic kasowanie na zasadzie "zostaw posty, usun uzytkownika i posty przypisz do innego pseudo uzytkownika o nicku np skasowany" :)
Pomogłem? Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

Powrót do Sprawy organizacyjne