Problem ze zmianą nazwy strony

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
ferlilovekonrad

Reputacja: 0 pkt
Od: 13 sie 2018, o 14:20

Problem ze zmianą nazwy strony

przez ferlilovekonrad » 13 sie 2018, o 14:36

Cześć wszystkim,

powoli wdrażam się w obsługę WP.

Edytowałam jedną ze stron internetowych tłumacząc ją z języka norweskiego na język angielski. Wszystko udało mi się zmienić, oprócz 2 rzeczy. Dlatego opiszę je niżej i bardzo proszę o pomoc:) WP używam w wersji angielskiej.

1. Przetłumaczyłam 4 nazwy zakładek na stronie głównej i jedna nie chce się zmienić na angielską. Mimo, że updatowałam ją kilkukrotnie wciąż zamiast Projects pojawia się Jobber. Nie mam pojęcia jak to zmienić, być może muszę w panelu wejść jeszcze gdzieś indziej, aby to zmodyfikować?

1.JPG
1.JPG (11.42 KiB) Przeglądane 77 razy

2.JPG
2.JPG (16.91 KiB) Przeglądane 77 razy

2. Na stronie głównej wstawiony jest slider. Na sliderze jest ramka, której treść chciałabym przetłumaczyć na język angielski. Kiedy klikam w edycję tego slidera nie ma żadnych treści do modyfikowania. W jaki sposób mogę to edytować, a jeśli się nie da to jak mogłabym to zrobić sama? Próbowałam sama stworzyć slider, jednak nie za bardzo mi to wyszło... Być może gdzieś już pojawiły się wcześniej poradniki dotyczące mojego problemu, zatem pod jakimi hasłami mogłabym ich szukać?

3.JPG
3.JPG (73.1 KiB) Przeglądane 77 razy

Help, Pati

no avatar
bercik156
Świeżak

Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59

Re: Problem ze zmianą nazwy strony

przez bercik156 » 1 wrz 2018, o 13:59

A odswiezalas cache strony/przegladarki? Taka pierwsza mysl jaka mi przychodzi do glowy co do pkt 1

Co do slidera musisz szukac nie znam motywu/slidera nie wiadomo wiec jak pomoc :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D