Problem ze sliderem w DIVI

Informacje na temat popularnych motywów Wordpress, tych darmowych jak i premium.
no avatar
Alicja
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 lip 2018, o 10:55

Re: Problem ze sliderem w DIVI

przez Alicja » 18 lip 2018, o 12:48

Witam,
Mam problem ze sliderem pełnej szerokości.
Na początku robiłam wszystko zgodnie z instrukcjami na stronie https://www.elegantthemes.com/blog/divi ... -with-divi ale nadal pokazywał mi się mały obrazek. Zrobiłam zatem tak jak piszesz wyżej, czyli wkleiłam w custom css kawałek kodu który wrzuciłeś 3 posty wyżej, ale nadal nie działa to jak powinno. Obrazek owszem jest już na pełnej szerokości, ale nie jest na pełnej wysokości - jest spłaszczony.
Bawiłam się w zmianę rozmiarów obrazka ale nadal jest tak jak było.
Nie znam się na kodowaniu, więc proszę o pomoc :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Problem ze sliderem w DIVI

przez bercik156 » 19 lip 2018, o 11:38

A napisz jaki rozmiar ma obrazek i jaka wersja divi :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Alicja
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 lip 2018, o 10:55

Re: Problem ze sliderem w DIVI

przez Alicja » 19 lip 2018, o 12:30

Wersja divi 3.0.106 a obrazek np 2200x964

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Problem ze sliderem w DIVI

przez bercik156 » 19 lip 2018, o 15:03

To teraz pytanie obraz dodajesz jako obraz tła czy jako slajd?

Mi to zawsze działało jak dodawałem obraz jako tło i wtedy tekst rozwijał mi obrazek na wysokosci a szerokosc byla 100% :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Alicja
 
Posty: 3
Reputacja: 0 pkt
Od: 18 lip 2018, o 10:55

Re: Problem ze sliderem w DIVI

przez Alicja » 20 lip 2018, o 08:37

Dodawałam faktycznie jako obraz slajdu a nie obraz tła.
Przetestowałam dodając obraz tła i uzupełniając Nagłówek, tekst przycisku i przykładowy opis i obrazek wraz z napisami jest ucięty.
Ale widzę, że to przez ten kawałek kodu kolegi Genocide, ciągle pojawia się 400px i zapewne dlatego ucina obrazek.
Usunęłam ten kawałek kodu i działa.
Śliczne dzięki za pomoc !!!

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: Problem ze sliderem w DIVI

przez bercik156 » 20 lip 2018, o 10:06

Proszę bardzo, ale ja tylko naprowadzilem, a Ty rozwiazalas problem ;) (i tak powinno byc xD)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

Poprzednia strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Motywy Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron