Problem z wyświetlaniem się strony

Dział luźnych rozmów, niekoniecznie związanych z Wordpressem.
no avatar
adam.lachut
 
Posty: 34
Reputacja: 5 pkt
Od: 20 mar 2017, o 20:58

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez adam.lachut » 22 mar 2017, o 20:54

sheriff napisał(a):Czy możliwe jest żeby został jakiś wirus na serwerze po starej (poprzedniej) stronie?

tak, o tym wspomniałem - nie wiem co miałeś wcześniej, ale widziałem np. dwmservice.com i dlatego napisałem że brałbym pod uwagę inne serwisy, jakie tam masz (miałeś) jako źródło infekcji
oczywiście to tylko jedna z możliwości, próbę wskazanie źródła można podjąć tylko po wykonaniu audytu

fibbo napisał(a):Oj... akurat na home to problemy występują bardzo często

Nie mówiłem że na home.pl nie występują problemy. Napisałem i podtrzymuję że włamania "z winy home.pl" czy innej firmy hostingowej występują stosunkowo rzadko, a jeśli weźmiemy pod uwagę tylko proste konta hostingowe to udział włamań z winy firmy hostingowej jest pomijalny.

@sheriff: chyba wyczerpaliśmy możliwość pomocy na forum, ale jeśli napiszesz do mnie pw to myślę że coś wymyślimy
sheriff lubi ten wpis.

no avatar
Yannick Chauvet
 
Posty: 3
Reputacja: 1 pkt
Od: 23 mar 2017, o 13:36

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Yannick Chauvet » 23 mar 2017, o 13:38

Hi, sorry to answer in english.

I have 3 website with Wordpress and HOME.PL, a friend has one with same.

And since yesterday, all pictures are gone.

Strangely, in France and Blgium, they can still see them.

We've done nothing on the website yesterdat. No update, no install.

Weird situation.

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Sebastian Cieślak » 23 mar 2017, o 13:53

It is possible that this is a temporary problem and will pass soon. Alternatively, please contact home.pl they should know best why this happened, since they have a server.
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
Yannick Chauvet
 
Posty: 3
Reputacja: 1 pkt
Od: 23 mar 2017, o 13:36

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Yannick Chauvet » 23 mar 2017, o 17:07

I contacted them this morning. I know the are a bit slow. So wait and see.

Last time I had a problem. They told me that thet had problems with some of their servers. It took few days to get back to normality.

:)

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Sebastian Cieślak » 23 mar 2017, o 20:12

Exactly!

Without any stress wait for what they will answer because there is nothing to mix until there is a final declaration on their part. ;)
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
Yannick Chauvet
 
Posty: 3
Reputacja: 1 pkt
Od: 23 mar 2017, o 13:36

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Yannick Chauvet » 23 mar 2017, o 23:48

Ok. I found the problem. Photon in Jetpack.

Make the latest Jeptpack update - 4.7.1 , and disable Photon. This morning I disabled Photon but I had the 4.6 jetpack. So it stayed the same. This evening after HOME.PL told me nothing was wrong on their side, I checked again and the update appeared.

If you have tiled gallery like I have it's also a problem. Without Tiled Gallery on and Photon on, all pictures are back.

Weird thing is that I have a website hosted in France, with Wordpress, Photon on and Tiles gallery, and no problem at all
Fibbo lubi ten wpis.

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Sebastian Cieślak » 24 mar 2017, o 21:09

You see!

However, the settings here after the update have been messed up :)
What does not change the fact that it is strange that in another country this gallery was working :)
The most important thing is that the game and the problem has been resolved ;)
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
sheriff
 
Posty: 4
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 mar 2017, o 09:36

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez sheriff » 28 mar 2017, o 20:36

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

no avatar
Regresywny226
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 wrz 2017, o 13:34

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez Regresywny226 » 19 wrz 2017, o 09:38

Mi też to pomogło choć zanim do tego sam doszedłem to masakra :/.


____________
jak wytępić korniki

no avatar
lotta27478
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 lis 2017, o 23:47

Re: Problem z wyświetlaniem się strony

przez lotta27478 » 4 lis 2017, o 10:53

A jakaś alternatywna metoda może dla świętego spokoju ?


____________
Ile mogę wziąć kredytu kalkulator

Poprzednia stronaNastępna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Na "prawie" każdy temat

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron