Problem z przekierowaniem

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
lucjao91

Reputacja: 0 pkt
Od: 29 cze 2018, o 16:56

Problem z przekierowaniem

przez lucjao91 » 29 cze 2018, o 17:34

Cześć,

Mam problem z przekierowaniem na zewnętrzną stronę.

Używam wtyczki Page Links To i chodzi o to, że po kliknięciu na wpis, użytkownik zostaje bezpośrednio przekierowany na zewnętrzny URL. Problem tkwi w tym, że nie wszędzie i nie dla wszystkich odpowiednio to działa.

W moim przypadku jest tak, że wchodząc normalnie przez Chrome, gdy klikam na wpis otwiera się nowa karta, tak jak być powinno, lecz po chwili automatycznie się zamyka. Gdy wejdę już przez tryb incognito - wszystko działa tak jak powinno. Wchodząc przez VPS-a wszytko też normalnie działa. Z poziomu telefonu, który jest podłączony do tego samego wi-fi też wszystko działa poprawnie.

Poprosiłem kilku znajomych, którzy mieszkają zupełnie gdzie indziej i mają innych dostawców internetu i problem dalej istnieje. Jednym się wszystko normalnie włącza i przekierowuje, a u innych też jest problem taki, jak opisałem wyżej - włącza się nowa karta, po czym po chwili automatycznie się wyłącza.

Próbowałem używać skracaczy linków, ale to też nie pomogło.

Dodam również, że strona, na którą przekierowuje ruch to strona z kamerkami.

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić czy u niego też występuje problem - adres podeślę na PW.

Z góry proszę i dziękuję za pomoc.