Problem z newsletterem

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
takisobielogintestowy
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2017, o 20:05

Problem z newsletterem

przez takisobielogintestowy » 14 maja 2017, o 20:13

Witam
posiadam wtyczkę newsletter Wersja: 4.9.0 Autor: Stefano Lissa & The Newsletter Team
Dodawanie subskrypcji działa jak należy(widzi adresy email, linki aktywacyjne działają) jednak nic nie wysyła na podane adresy email. Po napisaniu nowego wpisu jest kompletna cisza. Sprawdzałem, emaile testowe działają jak należy.
Nie przypominam sobie, abym we wtyczce zaznaczał co ma być wysyłane(nowe wpisy czy dodawanie treści na innych podstronach). Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie tego szukać?
Jeśli to banały to sam link do takiego samego problemu mnie poratuje. Wybaczcie za banalne pytania, to dopiero pierwsza moja samodzielna strona internetowa:)

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Problem z newsletterem

przez Sebastian Cieślak » 14 maja 2017, o 22:28

Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
takisobielogintestowy
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2017, o 20:05

Re: Problem z newsletterem

przez takisobielogintestowy » 16 maja 2017, o 19:08

dzieki za wsparcie.
Drugie pytanie - gdzie zmienia się parametry komentarzy? Pod wpisami do mojego bloga mam okienko do komentowania a poniżej pola do wypełnienia(nick,email). Popełniono literówki, nie mogę znaleźć gdzie to zmienić, google nie pomoaga:/

Avatar użytkownika
Sebastian Cieślak
Świeżak
 
Posty: 192
Reputacja: 8 pkt
Od: 14 lut 2017, o 21:10
Lokalizacja: Konin

Re: Problem z newsletterem

przez Sebastian Cieślak » 17 maja 2017, o 01:36

Podaj www.

A poza tym chcesz je wyłączyć czy edytować linijki?

Ogólne ustawienia dot. komentarzy są w dziale> Ustawienia/Dyskusja
Potrzebujesz pomocy w wordpress?
Zapraszam: https://www.facebook.com/sebastian.cieslak.1.

*Wspieram za free! tylko w miarę możliwości (mało czasochłonne) zadania. Pozdrawiam!

no avatar
takisobielogintestowy
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2017, o 20:05

Re: Problem z newsletterem

przez takisobielogintestowy » 17 maja 2017, o 15:31

chciałbym edytować linijki.
Przejrzałem ustawienia i dyskusję i nie znalazłem niczego

www.greg92pl.cal24.pl
Przy okazji sprawdź,czy ci wyświetla na dole strony podgląd strony fb, również mi to szwankuje

no avatar
admin
Administrator
 
Posty: 610
Reputacja: 38 pkt
Od: 30 sty 2013, o 17:39
Lokalizacja: Kraj nad Wisłą

Re: Problem z newsletterem