Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

Dział związany z pozycjonowaniem i optymalizacją naszych projektów Wordpressowych.
no avatar
Rafał Lenart
 
Posty: 10
Reputacja: 0 pkt
Od: 11 sty 2017, o 17:10

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez Rafał Lenart » 22 sty 2017, o 14:28

Budowanie zaplecza (np. 3 blogi) i linkowanie do głównego bloga właściwie co ma na celu?

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez Maxima » 23 sty 2017, o 13:59

Zdobywanie backlinków

no avatar
olkaa
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 sty 2017, o 10:55

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez olkaa » 25 sty 2017, o 11:02

samodzielne zdobywanie linków może być niebezpieczne wiec radzę uważać z kupowaniem linków czy list na nie, grozi filtrem i to szybko

no avatar
Maxima
Świeżak
 
Posty: 81
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 gru 2016, o 00:36

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez Maxima » 25 sty 2017, o 12:07

Raczej odwrotnie, samodzielnie zdobędziesz lepszej jakości linki. Jak kupujesz "masówkę" to dopiero możesz się naciąć. No chyba że wklejasz link do swojej www bez namysłu, to powodzenia ;)

no avatar
wpthebest
 
Reputacja: 0 pkt

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez wpthebest » 7 mar 2017, o 12:42

hejka, firmy ktore zajmuja sie pozycjonowaniem i przyspieszaniem sa mega drogie, niby platnosc za efekt ale i tak ceny wychodza paradoksalnie wysokie jak na taka usluge i niekoniecznie przynosza zyski, w sieci znalazlem kilka kursow online, dzieki ktorym w 3 miesiace wypozycjonowalem sobie sam strone, wyniki sa zadowalajace z 155 pozycji w google jestem teraz na 10 wiec jest progress! na pewno czesc z was jest zainteresowana tematem i chcialaby przyspieszyc swoja strone na wp i najlepiej ja wypozycjonowac, ja skorzystalem z rozwiazan ktore znalazlem tutaj: :arrow: [moderacja] i przyspieszanie stronki [moderacja]

no avatar
Misioo
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 23 mar 2017, o 14:10

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez Misioo » 23 mar 2017, o 14:14

Ja polecam zapoznać się z artykułem: seo.ltb.pl/tanie-pozycjonowanie-stron-internetowych-5-powodow/ przede wszystkim dlatego, że warto mieć chociażby podstawową wiedzę na temat pozycjonowania i wiedzieć jakich działań unikać, by miało ono sens. Pod linkiem zaś kryje się prawdziwa kopalnia wiedzy, warto ją odkryć :)

no avatar
pawelkorobov
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 31 mar 2017, o 12:28

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez pawelkorobov » 31 mar 2017, o 12:48

Cześć! No oczywiście zaczynaj od optymalizacji kodu i treści. Nie da Ci się wypozycjonować stroną z nieunikalną treścią lub z błędami w kodzie. Nawet gdy się uda, wyjdzie Ci to droszcze. W ogole istnieje 5 zasad optymalizacji: https://wezom.pl/blog/5-zasad-optymalizacji-sklepu-intrnetowego.

Już po całej optymalizacji serwisu www zaczynaj działania zewnątrz, czyli linkowanie. Ale nawet wtedy najlepiej nie rzucać optymalizację i ciągłe pozycjonowaną stronę monitorować.

Avatar użytkownika
MemtorMarketing
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 kwi 2017, o 11:18
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez MemtorMarketing » 6 kwi 2017, o 11:28

Pracę nad stroną opłaca się zacząć od właściwego doboru słów kluczowych do pozycjonowania. Na samym początku warto określić na jakich efektach nam zależy, co pozwoli zaoszczędzić czas i środki na kolejnych etapach. Już w samym doborze słów drzemie pokaźny potencjał, który ma wpływ na naturalne wyniki wyszukiwań Google. Dobrze postawione cele dają punkt zaczepienia w zakresie monitorowania postępów, a ich monitoring wyznacza tor dalszych działań. Na naszym blogu http://blog.memtor.pl/efektywne-slowa-kluczowe/ podpowiadamy jak właściwie wykonać to zadanie i jakich narzędzi użyć.

Avatar użytkownika
Joomlaterra
 
Posty: 8
Reputacja: 1 pkt
Od: 8 cze 2017, o 13:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez Joomlaterra » 8 cze 2017, o 13:31

Ciekawe propozycje :),
więc może zacznij od tego:
1. potrzebny jest kod śledzenia oraz mapa strony xml ,żeby google wiedział że Twoja strona powstała
2. Musisz zatem mieć konto w google analytics i Search Console
3. Zanim jednak zaczniesz te kroki to opracuj sobie strategię pozycjonowania, czyli słowa po jakich chcesz promować stronę i systematyczne tworzenie treści, która to zapewni.
4. Istnieje ponad 100 parametrów, które wpływają na pozycję strony w wyszukiwarkach, ale najważniejsze to:
I. treść
II. treść
III. treść
.
.
.
.
IV. inne
Pamiętaj że algorytmy google analizują treść nie tylko pod kątem ilości słów kluczowych, ale także składniowym, więc nie możesz pisać bełkotu
V. linki które kierowane są w Twoją stronę także są ważne i to Nieprawda , że nie ma dobrych i złych linków. Są serwisy, które google oznacza negatywnie (np. wyłudzające treść ) i uznaje je za zagrożenie, tym samym linki.
WAŻNE: Algorytm pozycjonowania jest znany tylko Google oraz zmieniany jest co jakiś czas, dlatego nie można wypozycjonować strony i zapomnieć, trzeba to robić cały czas.
Znane są tylko elementy algorytmu, które rozpoznaje się jako pozytywnie wpływające na pozycjonowanie.
Jeśli chcesz podpowiedź na co zwrócić uwagę, to nie wprost, ale z tematów (niestety usługa SEO jest płatna), spróbuj zrozumieć co jest potrzebne http://www.joomlaterra.pl/pl/cms-wordpress.html , ale radziłbym zacząć od zainstalowania Yoast'a

no avatar
TomaszN
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 2 lis 2017, o 12:54

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez TomaszN » 2 lis 2017, o 12:56

Ja zacząłbym raczej od zapoznania się z tematem bliżej i przyswojenia kilku tekstów branżowych, jak choćby ten http://wirtualnynowydwor.pl/artixen-net ... j-stronie/ dzięki temu będziesz przynajmniej minimalnie obeznany z podstawowymi zagadnieniami i unikniesz poważnych błędów.

Poprzednia strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Pozycjonowanie i Optymalizacja

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość