Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

Dział związany z pozycjonowaniem i optymalizacją naszych projektów Wordpressowych.
Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez Master » 12 sty 2014, o 12:08

jurdek napisał(a):Ja już mam wtyczkę typu seo i mape strony zlinkowaną do googla. Wpisałem sie do katalogu ( na chwilę obecna jednego, ale poszukam więcej)

Co mogę jeszcze zrobić ?

masz poczytaj sobie trochę:
http://sprawnymarketing.pl/artykuly/wty ... wordpress/
http://wpinternals.pl/wtyczki/wordpress ... pieniedzy/
http://pl.forums.wordpress.org/topic/se ... cjonowania

no avatar
ampersand
 
Posty: 32
Reputacja: 1 pkt
Od: 28 lut 2013, o 08:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez ampersand » 6 kwi 2014, o 22:37

By dobrze wypozycjonować blog:

1. Myśl o czytelnikach i ich komforcie odbioru informacji
2. Pisz mniej tekstów za to bardziej wartościowych.
3. Pamiętaj, że druga strona w wynikach jest lepsza od pierwszej, nie walcz za wszelką cenę. (Na pierwszej strony są zwykle mniej wartościowe strony niż na drugiej).
4. Wysoka oglądalność strony nie zawsze oznacza jej wartość.
5. Ci którzy naprawdę czytają strony WWW, korzystają z RSS gdzie nie ma wodotrysków.


Internet przypomina kosmos, ile planet tyle stron WWW, ale tak jak nie każda planeta ma atmosferę bogatą w tlen, tak nie każda strona jest warta czytania.
RafaÅ Lenart lubi ten wpis.
AUTO w ŁODZI http://5051.us (Oczywiście strona wykonana na WordPress - zapraszam do oceny i sugestii)

Avatar użytkownika
LarryKowalsky
 
Posty: 11
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 mar 2014, o 15:19

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez LarryKowalsky » 30 kwi 2014, o 16:10

ampersand napisał(a):By dobrze wypozycjonować blog:
3. Pamiętaj, że druga strona w wynikach jest lepsza od pierwszej, nie walcz za wszelką cenę. (Na pierwszej strony są zwykle mniej wartościowe strony niż na drugiej).


A to ciekawe podejście. Użytkownicy obecnie są o wiele mniej niecierpliwi niż to było kiedyś i teraz już rzadko przechodzą do stron w indeksie, która znajdują się na pozycji 3+, nie mówiąc już o drugiej stronie. Ruchu z Google z miesiąca na miesiąc jest i tak już coraz mniej, także takie podejście za dobrze nie wróży.

Avatar użytkownika
DMati
Bloger
 
Posty: 410
Reputacja: 28 pkt
Od: 1 cze 2013, o 12:19
Lokalizacja: Polska

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez DMati » 12 maja 2014, o 12:34

"Ruchu z Google z miesiąca na miesiąc jest i tak już coraz mniej"

No nie wiem. Jak patrzę w staty dla jednej swojej stronki to ruch z Google stanowi 70%!!!

no avatar
julla
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 25 mar 2015, o 14:28

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez julla » 25 mar 2015, o 14:29

Ja bym zaczęła od znalezienia firmy takiej jak Skuteczni.pl, która zajmie się pozycjonowaniem. Działając na własną rękę można narobić więcej szkód aniżeli pożytku - to takie moje skromne zdanie.

no avatar
noclegi sudety
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 5 maja 2015, o 12:48

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez noclegi sudety » 5 maja 2015, o 14:24

Strony na wordpresie indeksują się dość długo, trzeba zaczekać

no avatar
elenna
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 9 cze 2015, o 11:48

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez elenna » 9 cze 2015, o 11:56

Ja wolałam zlecić pozycjonowanie lokalne swojej firmy agencji, która zajmuje się taką tematyką. Mam stronkę odpaloną na wordpressie ale wolałam się nic tam nie bawić, zostawiłam sprawę profesjonalistom i idzie rzeczywiście bardzo dobrze. Mam firmę na śląsku, a dokładniej [moderacja] idzie bardzo dobrze- już czwarty miesiąc ale już mam 60% fraz w dziesiątce.

Avatar użytkownika
rankitpl
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 15 lip 2015, o 08:29
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez rankitpl » 15 lip 2015, o 08:38

noclegi sudety napisał(a):Strony na wordpresie indeksują się dość długo, trzeba zaczekać



Kompletna bzdura, strony na Wordpressie indeksują się bardzo szybko. Powiem tak - jeśli nie znasz się na pozycjonowaniu na prawdę lepiej zlecić tą usługę firmie, która wykona to za Ciebie. Oczywiście najpierw zrób mały research które firmy są warte uwagi i oferują wysokiej jakości usługi. Czasem warto zapłacić trochę więcej ;) Możesz zajrzeć też do nas (http://rankit.pl) i poczytać nieco o pozycjonowaniu.

Avatar użytkownika
jkaminski
 
Posty: 20
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 kwi 2015, o 15:50
Lokalizacja: Nowy York

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez jkaminski » 28 sie 2015, o 10:49

Zacząć należy z .htaccess i robots.txt. Poprawić, optymalizować te pliki, żeby nie byłoby duplikatów stron. Dalej optymalizacja wewnętrzna, linki pomiędzy stornami i jakościowa treść. A na sam koniec - linki zewnętrzne

no avatar
nastess
 
Posty: 30
Reputacja: 0 pkt
Od: 3 wrz 2015, o 12:31

Re: Pozycjonowanie strony - od czego zacząć?

przez nastess » 3 wrz 2015, o 12:33

Najprościej to chyba oddać to fachowcom. Oni pomyślą o wszystkim i zrobią to za Ciebie.

Poprzednia stronaNastępna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Pozycjonowanie i Optymalizacja

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron