Potrzebny skrypt

Miejsce dotyczące zagadnień związanych z standardami WWW - problemy, rozwiązania.
no avatar
wolek0606

Reputacja: 0 pkt
Od: 8 sty 2018, o 22:04

Potrzebny skrypt

przez wolek0606 » 8 sty 2018, o 22:20

Witam. Posiadam swoją stronę internetową od niedawna i edytuję ją poprzez wordpress. Mam pierwszy raz do czynienia z tym programem i jak na razie wszystko próbowałem robić samemu. Jest jednak pewna rzecz, której nie zdołam zrobić bez odpowiedniej wiedzy. Chciałbym zrobić na swojej stronie taki obrazek "kup teraz". Tekst do pewnego produktu i na samym dole obrazek "kup teraz" .I jak się na niego kliknie, przekieruje do elektronicznej płatności (jeszcze nie wiem gdzie , czy dotpay, czy payu, czy paypall). Następnie po dokonaniu wpłaty automat wyśle link np. z filmem na e-mail do osoby, która zakupiła dany produkt. Coś w stylu allegro, po kliknięciu kup teraz przekierowuje automat do payu, płacę i automat wysyła wiadomość zwrotną. Wiem, że to kwestia jakiegoś skryptu. Tylko mam nadzieję, że będę w stanie to zrobić samemu, a nie będę musiał wynajmować do tego jakiegoś informatyka. Pozdrawiam