Potrzebna pomoc

Pomoc w instalacji i konfiguracji, aktualne wersje i spolszczenia, porady Wordpress.
no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Potrzebna pomoc

przez Mietek » 9 gru 2017, o 23:09

Witam, nie mogę zalogować się do panelu WordPress. próbowałem zmieniać hasło na różne sposoby ( reset hasła na mail - dostaje maila ale jak klikam w link to otwiera się biała strona, w php myadmin - i komendami sql i user_pass ). niby wszystko zmienia ale zalogować sie nie mogę .
cały czas wyskakuje :
"BŁĄD: Pliki ciasteczek zostały zablokowane. Więcej na ten temat można przeczytać w dokumentacji lub spróbować na forum.
Log in with WordPress.com
You can now save time spent logging in by connecting your WordPress.com account to ........."
proszę o pomoc patrzyłem w dokumentacji ale nic nie znalazłem co by pomogło

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Potrzebna pomoc

przez Mietek » 11 gru 2017, o 14:05

Nikt nic ???
zastanawiam sie na wrzuceniem na serwer przez FTP wcześniej wersji ale nie wiem czy jak wyczyszczę cały katalog i wgram wszystkie wcześniejsze pliki to powinno zaskoczyć ?
w razie czego oczywiście zgram to co jest teraz i w razie problemu z powrotem to wrzucę.
proszę o pomoc chociaż w tym temacie jezeli nie ma pomysłu na poprzedni problem :)

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Potrzebna pomoc

przez Mietek » 11 gru 2017, o 14:57

może być też problem z uwierzytelnieniem. nie mam możliwości szyfrowania https i widzę że jest niezabezpieczona strona może to być problem ???

Avatar użytkownika
Fibbo
Świeżak
 
Posty: 132
Reputacja: 10 pkt
Od: 20 mar 2017, o 10:55

Re: Potrzebna pomoc

przez Fibbo » 11 gru 2017, o 17:25

Witaj,
edytowałeś ostatnio jakieś pliki wordpress? Tzn. strona działała x czasu i nagle wyświetlił się komunikat o ciasteczkach czy wprowadzałeś jakieś zmiany, edytowałeś jakiś plik, cokolwiek i wtedy wystąpił ten błąd?
I <3 Wordpress.

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Potrzebna pomoc

przez Mietek » 11 gru 2017, o 23:50

Nie nic nie robiłem, zastanawiam się czy nie jest winna jakąś automatyczna aktualizacja WordPress czy serwera ( UTI.pl)?

no avatar
Mietek
 
Posty: 9
Reputacja: 0 pkt
Od: 8 gru 2017, o 15:42

Re: Potrzebna pomoc

przez Mietek » 12 gru 2017, o 11:31

myślę ze problem może być z bazą danych , bo wgrałem stare pliki wordpressa jakie posiadałem w swoim archiwum (cały katalog domeny) i problem sie powtórzył ???

Avatar użytkownika
ArtTechnology
 
Posty: 23
Reputacja: 1 pkt
Od: 20 gru 2017, o 21:58

Re: Potrzebna pomoc

przez ArtTechnology » 20 gru 2017, o 22:23

Witam serdecznie,

Czy próbował Pan zmienić dane do logowania w bazie MySQL?




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Instalacja i Konfiguracja Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości