PolyAng "nie trzyma" strony

Informacje na temat przydatnych wtyczek, dyskusje, porady i pomoc w konfiguracji.
no avatar
Olajka
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2018, o 13:33

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez Olajka » 14 maja 2018, o 21:59

Działa w pewnym sensie. Tzn z main page do About me przechodzi pięknie, ale każda inna zakładka przechodzi już do wersji PL..Czyli chyba Twój sposób działa. Czyli mam zrobić tak samo ze wszystkimi stronami w eng i se pewnie też, hmm? To opowiedz mi, co zrobiłam, poproszę :)

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez bercik156 » 14 maja 2018, o 22:08

Zasada dzialania polylang (w odroznieniu do wpml) to po prostu ułatwienie tłumaczenia z jezyka na jezyk a każda strona tłumaczona to tak na serio kopia tylko w odpowiednim języku. Polylang dodaje tylko taki przełącznik żeby się w odpowiednim języku wczytała strona ale samo w sobie menu już nie zmienia z automatu (przez to robisz kilka menu właśnie). Ty zrobiłaś na logikę dobrze ale to na logikę WPML gdzie nie ma wielu podstron do kazdego tłumaczenia a tutaj musisz zrobić właśnie przykładowo polskie "o mnie", potem tłumaczysz to na angielski i w menu angielskim nie wybierasz "o mnie" tylko juz przetłumaczona stronę i tak to tutaj wyglada i niestety bedzie wygladac :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Olajka
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2018, o 13:33

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez Olajka » 14 maja 2018, o 22:15

Dziękuję bardzo :) i wcale nie z powodu stopki. Jutro zrobię eng i popróbuję se. Pochwalę się jak skończę ;) Dziękuję, Bardzo Pomocny Człowieku :)

no avatar
Olajka
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2018, o 13:33

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez Olajka » 15 maja 2018, o 20:07

Przerobiłam wg wskazań i chodzenie po menu danego języka działa pięknie (co nie znaczy, że wszystko jest dobrze...) Masz może jeszcze pomysł, dlaczego zmiana języka czasem działa wracająco do strony głównej zmienianego języka? Innymi słowy, dlaczego nie prowadzi do strony z której zmieniam język?
Upublicznienie strony też trwało... http://maksymilianpawlowski.eu/main-page/

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez bercik156 » 15 maja 2018, o 21:48

Cos masz jeszcze nie tak z contact w wersji angielskiej przez to tak sie dzieje bo juz szwedzki dziala ok ogarnij sobie czy w ustawieniach loco nie masz zaznaczonego powrotu do home page w sytuacji kiedy nie znalazlo tlumaczenia :)

Poly jest spoko ale bardziej polecam mimo wszystko wpml bo jest bardziej rozwiniete i to z czym sie tutaj musialas nameczyc to tam masz od klikniecia i inne fajne dodatki :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Olajka
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2018, o 13:33

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez Olajka » 16 maja 2018, o 18:35

Ustawieniach loco ? Co to? Czy w opis witryny (tożsamość witryny) może być różny w zależności od wesji językowej? Jak to się robi?

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez bercik156 » 17 maja 2018, o 12:09

Ustawienia PolyAng :) sorka o czym innym myslalem a co innego napisalem :D co do tej tożsamości witryny to yoast seo :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Olajka
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2018, o 13:33

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez Olajka » 22 maja 2018, o 18:21

Szukam, szukam i nic nie widzę :(

no avatar
bercik156
Świeżak
 
Posty: 172
Reputacja: 18 pkt
Od: 2 kwi 2017, o 06:59
Lokalizacja: Wa-Wa

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez bercik156 » 23 maja 2018, o 00:32

Tzn? :)
Pomogłem? Polub / Podziękuj :) Ciebie to nic nie kosztuje a mi sprawi radość :D

no avatar
Olajka
 
Posty: 13
Reputacja: 0 pkt
Od: 14 maja 2018, o 13:33

Re: PolyAng "nie trzyma" strony

przez Olajka » 23 maja 2018, o 13:48

Nadal nie wiem jak mam to zrobić. Nie znajduję nic, co mogłoby zmienić. Daj mi proszę więcej wskazówek.

Poprzednia stronaNastępna strona



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Wtyczki Wordpress

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości