Platformy PPC

Sposoby na promowanie i reklamę naszych projektów. Porady, opinie, aktualne trendy.
no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Platformy PPC

przez Beenarile » 5 mar 2013, o 07:32

W tym temacie będziemy dyskutować o platformach PPC. Jaka jest dla Was najlepsza? Które lubicie, a które nie?

Dla mnie AdWords bije na głowę całą resztę. Jest bezkonkurencyjny pod względem wielkości i oferowanych narzędzi ;)

no avatar
Edmis19
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 7 pkt
Od: 22 lut 2013, o 02:24

Re: Platformy PPC

przez Edmis19 » 6 mar 2013, o 14:57

Zdecydowanie AdWords. Chyba żadna inna platforma nie taje takich możliwości co produkt Google.

Przy okazji chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość masowej edycji reklam w kampaniach?

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Platformy PPC

przez Artand » 6 mar 2013, o 16:54

Korzystałem przez pewien czas z YSM i byłem bardzo zadowolony. Nie wiem jakie narzędzia udostępnia AdWords, ale w mojej opinii te od YSM były wystarczające :D

no avatar
Tepateady70
Świeżak
 
Posty: 100
Reputacja: 2 pkt
Od: 23 lut 2013, o 03:23

Re: Platformy PPC

przez Tepateady70 » 6 mar 2013, o 20:41

Edmis19 napisał(a):Przy okazji chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość masowej edycji reklam w kampaniach?


Jeżeli używasz AdWords to możesz na dwa sposoby. Albo arkuszem kalkulacyjnym albo AdWords Editor. Zobacz co Ci bardziej pasuje (większość wybiera edytor) :D

no avatar
Fassescarde38
Świeżak
 
Posty: 85
Reputacja: 3 pkt
Od: 24 lut 2013, o 21:12

Re: Platformy PPC

przez Fassescarde38 » 6 mar 2013, o 22:08

Od siebie polecam edytor ze względu na łatwość i szybkość edycji, ale to chyba sam musisz zdecydować co jest dla Ciebie lepsze ;)

no avatar
Beenarile
Świeżak
 
Posty: 114
Reputacja: 3 pkt
Od: 22 lut 2012, o 19:54

Re: Platformy PPC

przez Beenarile » 9 mar 2013, o 17:14

Edmis19 polecam jednak edytor. Przy arkuszu masz więcej zabawy, a edytorem w miarę łatwo i przyjemnie wszystko pozmieniasz.

Widzę, że jednak AdWords króluje wśród użytkowników forum ;)

no avatar
1Frum3
Świeżak
 
Posty: 79
Reputacja: 0 pkt
Od: 21 lut 2013, o 09:45

Re: Platformy PPC

przez 1Frum3 » 9 mar 2013, o 19:51

Nie ma się co dziwić, że większość wybiera AdWords skoro jest to najlepsza platforma PPC jaka prosperuje ;D

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: Platformy PPC

przez Artand » 16 mar 2013, o 17:50

A jest ktoś kto korzystał z Microsoft adCenter? Możecie coś powiedzieć o tej platformie?

Avatar użytkownika
Master
Świeżak
 
Posty: 97
Reputacja: 2 pkt
Od: 6 sty 2014, o 17:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Platformy PPC

przez Master » 9 sty 2014, o 18:05

Beenarile napisał(a):W tym temacie będziemy dyskutować o platformach PPC. Jaka jest dla Was najlepsza? Które lubicie, a które nie?

Dla mnie AdWords bije na głowę całą resztę. Jest bezkonkurencyjny pod względem wielkości i oferowanych narzędzi ;)

Cały czas jest rozbudowywana i będzie jeszcze nie raz.. więc jeżeli szukasz lepszej nie uda Ci, się.
Ona jest najlepsza pod każdym względem ;)

no avatar
Dom mediowy Pimedia
 
Posty: 11
Reputacja: 0 pkt
Od: 19 sie 2014, o 10:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Platformy PPC

przez Dom mediowy Pimedia » 19 sie 2014, o 11:14

Jak dla mnie świetnym rozwiązaniem jest FB Ads :) Ale oczywiście linki sponsorowane w AdWordsie też doceniamy. W końcu mają największy zasięg :)