PHP - książka do nauki OOP

Dział poświęcony programowaniu oraz bazom danych, m. in. PHP i MySQL, Apache.
no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

PHP - książka do nauki OOP

przez Artand » 24 lut 2013, o 20:43

Witam, chciałbym się Was zapytać o książkę do nauki programowania obiektowego w PHP. Strukturalne wydaje mi się, że znam bardzo dobrze i chciałbym zacząć tworzyć coś bardziej skomplikowanego.

Moglibyście mi coś polecić?

no avatar
Bessuchim
Świeżak
 
Posty: 78
Reputacja: 4 pkt
Od: 9 lut 2013, o 19:56

Re: PHP - książka do nauki OOP

przez Bessuchim » 24 lut 2013, o 22:10

Polecam "PHP5, zaawansowane programowanie" wydawnictwa Helion. Można na prawdę dużo się nauczyć. Bardzo jasne przykłady i wszystko wytłumaczone w przejrzysty i prosty sposób :)

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: PHP - książka do nauki OOP

przez Lonsot » 25 lut 2013, o 17:21

Później może Ci się jeszcze przydać książka "PHP. Obiekty, wzorce, narzędzia." również wydawnictwa Helion. Dzięki niej możesz zgłębić tematykę wzorców do pisania stron w OOP, które znacznie ułatwiają pracę :)

no avatar
Lonsot
Świeżak
 
Posty: 84
Reputacja: 1 pkt
Od: 21 lut 2013, o 11:10

Re: PHP - książka do nauki OOP

przez Lonsot » 26 lut 2013, o 23:02

A jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z programowania strukturalnie to polecam "PHP5, Apache i MySQL" oczywiście wiesz jakiego wydawnictwa ;)

no avatar
Artand
Świeżak
 
Posty: 90
Reputacja: 1 pkt
Od: 27 lut 2013, o 04:35

Re: PHP - książka do nauki OOP