Opinia o superhost.pl ?

Dobór odpowiedniego hostingu pod projekt. Oferty, opinie, problemy oraz porady.
no avatar
Wiktoria Aleksandrowicz
 
Posty: 2
Reputacja: 0 pkt
Od: 28 maja 2014, o 00:17

Re: Opinia o superhost.pl ?

przez Wiktoria Aleksandrowicz » 28 maja 2014, o 00:20

Dlaczego nie nazwa.pl pytanie bardzo proste. Nazwa.pl jest w cholerę droga! Co do superhosta i wordpressa to dobrze współdziałają. Przede wszystkim wordpress mają dodany do hostingu i nie biorą sobie za niego żadnych dodatkowych opłat. Natomiast co do wklejonego wcześniej rankingu, to wystarczy spojrzeć na daty tych wpisów - 2007 rok? To chyba nie jest opinia którą warto się sugerować...

no avatar
Melisa
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 29 maja 2014, o 10:27

Re: Opinia o superhost.pl ?

przez Melisa » 29 maja 2014, o 10:32

No ja też słyszałam, że kilka lat temu mieli problem z dostępem do usług, ale przeprowadzili modernizację serwerowni i już jest ok. No i faktycznie u mnie jest wszystko ok. A jeśli chodzi o ceny to faktycznie nikt nie ma chyba lepszej oferty, przynajmniej ja nie widziałam

no avatar
beti
 
Posty: 6
Reputacja: 0 pkt
Od: 4 lis 2014, o 22:29

Re: Opinia o superhost.pl ?

przez beti » 6 lis 2014, o 23:40

Zastanawiam się właśnie nad tym hostingiem, ale teraz nie wiem po waszych opiniach, czy się na niego zdecydować :oops:

Avatar użytkownika
sixwishlist.com
 
Posty: 33
Reputacja: 0 pkt
Od: 1 gru 2013, o 23:58
Lokalizacja: London

Re: Opinia o superhost.pl ?

przez sixwishlist.com » 7 lis 2014, o 14:55

Ogólnie jest tak że to zależy na jaką maszynę trafisz. Zostało nam dwóch klientów, którzy jeszcze coś tam trzymają a my robimy im co jakiś czas jakieś małe zmiany na stronach. Fakt że nie maja jakiegoś wielkiego ruchu i jakoś to działa. Pozostali , których obsługujemy albo są już u nas albo wybrali inne rozwiązania dedykowane. Ciężko powiedzieć naprawdę czy faktycznie obecne usługi są dobre pomimo że kiedyś nie świecili bezawaryjnością jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział.
Simple Hosting SSD Storage - http://sixwishlist.com

Poprzednia strona

Powrót do Hosting Stron

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron