Ocena stron

Chcesz zasięgnąć opinii na temat swojej strony na silniku Wordpress, podaj ją tutaj.
no avatar
iwona12
 
Posty: 23
Reputacja: 1 pkt
Od: 28 lis 2016, o 14:51

Ocena stron

przez iwona12 » 4 maja 2018, o 10:35

Witam proszę o ocenę podanych poniżej stron:
- http://myportfolio.5v.pl
- http://wroclawonline.5v.pl
- http://fotolancutonline.5v.pl/

Liczy się dla mnie szczera ocena, krytyka. Wszystkie uwagi przyjmę.
Pozdrawiam,
Iwona

Avatar użytkownika
Witek
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 kwi 2018, o 09:01

Re: Ocena stron

przez Witek » 10 maja 2018, o 11:46

Witaj Iwona
Jestem właśnie w portfolio. Muszę przyznać - szczery podziw - Dziewczyna Informatyk :) a do tego artystka.
Więc dla uspokojenia, to co zdołałem zauważyć, to tylko kosmetyka.
Ok, to na początek PORTFOLIO - oto moje uwagi w punktach:
1. Wchodzę na link i jestem na głównej stronie "O mnie". Czysta, przejrzysta i doskonale dobrana kolorystycznie. Tylko czcionka tekstu jest trochę zbyt gazetowa jak na duszę artystki grafika. Może lepszy byłby Comic Sans, ale to tylko moje wrażenie.
2. Poniżej strony głównej są linki do poszczególnych portfolio. Wchodzę na Photoshopa i uderza mnie brak wyczerpującego opisu. Jest tylko sucha informacja. Podobnie na Corelu, a kolejne galerie fotografia i strony w ogóle nie mają żadnego opisu. Przydałby się opis o celu, osiągnięciach, sposobie i kierunku tworzenia danej grupy prac, jakaś zachęta, co by zbliżyło czytelnika do Twoich prac. Rozumiem, że nie wszystko od razu da się zredagować. Wymaga to sporo pracy.
3. Na każdym portfolio w lewym górnym rogu nad galerią znajduje się pomarańczowy przycisk z podwójną strzałką. Otóż taki przycisk powinien mówić dokąd pójdziesz, gdy klikniesz, a nie gdzie jesteś. Dobrze byłoby umieścić przyciski również po prawej stronie, by móc przejść do kolejnych galerii i z powrotem, nie wracając za każdym razem do strony głównej.
4. Podobne uwagi dotyczą również stron, do których kierują przyciski "INNE" i "OBRAZY" z menu górnego, czyli również obszerniejszy opis i przyciski kierunkowe.
Poza tym jest jest wszystko ok. :) Byłbym wdzięczny, gdybyś odwzajemniła się wobec mnie tym samym i odwiedziła mój blog. Jest dość rozbudowany i z pewnością nie jedną rzecz przeoczyłem. Post z prośbą o jego ocenę umieściłem na forum niżej. Na pewno go znajdziesz, ale jakby co to podaję link do bloga: http://byistniec.pl
Następne strony sprawdzę troszkę później. Pozdrawiam.

no avatar
Tamagoczi
 
Posty: 1
Reputacja: 0 pkt
Od: 13 maja 2018, o 22:52

Re: Ocena stron

przez Tamagoczi » 13 maja 2018, o 22:53

Moim zdaniem, pierwsze dwie strony są jak najbardziej ok, kolejne można poprawić :)

_____________
recenzjepozyczek.pl/

no avatar
iwona12
 
Posty: 23
Reputacja: 1 pkt
Od: 28 lis 2016, o 14:51

Re: Ocena stron

przez iwona12 » 16 maja 2018, o 19:47

Dziękuję za ocenę stron. Wszystkie uwagi zostały poprawione:)

Avatar użytkownika
Witek
 
Posty: 8
Reputacja: 0 pkt
Od: 6 kwi 2018, o 09:01

Re: Ocena stron

przez Witek » 17 maja 2018, o 22:27

No i właśnie o to chodziło. Teraz jest znacznie lepiej, bardziej intuicyjnie. :) Odwiedzę strony dokładniej, trochę później, ponieważ aktualnie przesiadam się na inny komputer, więc jest trochę pracy. Do zobaczenia na stronie.

no avatar
iwona12
 
Posty: 23
Reputacja: 1 pkt
Od: 28 lis 2016, o 14:51

Re: Ocena stron

przez iwona12 » 19 maja 2018, o 13:08

Dzięki Witek. Jak znajdę czas na pewno zajrzę na twoja stronę i dodać komentarz. Ale jak przeglądałam to wygląda bardzo fajnie.:)

no avatar
paloma88554
 
Posty: 7
Reputacja: 0 pkt
Od: 22 lis 2017, o 09:54

Re: Ocena stron

przez paloma88554 » 23 cze 2018, o 18:45

Strony "dają radę", zdecydowanie jednak podoba mi się pierwsza.

no avatar
mczesnar
 
Posty: 5
Reputacja: 1 pkt
Od: 9 lip 2018, o 22:53
Lokalizacja: Poland

Re: Ocena stron

przez mczesnar » 16 lip 2018, o 13:48

Wizualnie bardzo ładne ...funkcjonalnie także.
Jedyne czego mi brakuje to trochę więcej tekstu w opisach galerii zdjęć.

no avatar
Damian91
 
Posty: 16
Reputacja: 0 pkt
Od: 7 cze 2018, o 14:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Ocena stron

przez Damian91 » 6 sie 2018, o 17:17

Na dobrą sprawę to mini wizytówki. Ale schludne. Są ok.




  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Oceń stronę

Kto przegląda forum Wordpress

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości